strona główna Aktualności Supermechanik AD 2017
2017-05-19, ostatnia aktualizacja 2017-05-19 13:31

Supermechanik AD 2017

Fot. AD Polska

Fot. AD Polska

Konkurs Supermechanik AD przeznaczony jest dla wszystkich mechaników samochodowych. Do obecnej edycji zgłosiło się już więcej zawodników niż przed rokiem.

W pierwszym etapie (który rozpoczął się 3 kwietnia) należy rozwiązać test składający się z 40 pytań zamieszczonych na platformie supermechanikad.pl.

Każdy zarejestrowany uczestnik może wykorzystać 10 prób (z innymi zestawami pytań). Do ostatecznego wyniku liczy się ta z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi udzielonych w jak najkrótszym czasie.

Zgodnie z regulaminem do konkursu można przystąpić nawet ostatniego dnia pierwszego etapu (30 czerwca). Stu zawodników, którzy zdobędą największą liczbę punktów, spotka się 2 września w Bukowinie Tatrzańskiej. Przystąpią oni do 45-minutowego testu pisemnego. Najlepsza dziesiątka wejdzie do półfinału, którego zasady wzorowane są na popularnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". W finale zmierzą się dwie najlepsze osoby, rywalizujące w teście praktycznym o kluczyki do Opla Astry.

Partnerami głównymi projektu Supermechanik AD 2017 są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane