strona główna Nowości rynkowe Nowości marki Polfill
2017-06-20, ostatnia aktualizacja 2017-06-20 10:37

Nowości marki Polfill

Fot. Polfill

Fot. Polfill

Marka Polfill oferuje dwa nowe produkty ułatwiające naprawy blacharskie: lakier Standard i akrylowy podkład wypełniający 2K 5:1.

Bezbarwny lakier Standard dostosowuje się do połysku starych, wysłużonych powłok lakierniczych. Jest odporny na działanie promieni UV oraz warunki atmosferyczne. Jego dobra rozlewność i szlifowalność ułatwiają prowadzenie prac lakierniczych. Szybkie schnięcie zmniejsza czas przebywania pojazdu w komorze lakierniczej. Lakier charakteryzuje się bardzo wysoką twardością po nałożeniu. Polecany wraz z nim utwardzacz Fast przyspiesza proces schnięcia w chłodniejsze dni.

Dwuskładnikowy, akrylowy podkład wypełniający 2K 5:1 ma bardzo dobre właściwości wypełniające oraz dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży: stali, aluminium, szpachlówki poliestrowej, podkładów epoksydowych, laminatów poliestrowo-szklanych, starych powłok lakierniczych i tworzyw sztucznych. Wypełniacz przeznaczony jest do obróbki zarówno na sucho, jak i na mokro. Można go pokryć różnymi systemami lakierów nawierzchniowych (w tym także lakierami wodnymi). Obecnie podkład dostępny jest w kolorze jasnoszarym z utwardzaczem do podkładu wypełniającego. Od lipca podkład będzie oferowany także w kolorze ciemnoszarym, białym i czarnym.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane