strona główna Nowości rynkowe Kraft Automotive: nowe oleje syntetyczne
2017-07-03, ostatnia aktualizacja 2017-07-03 11:52

Kraft Automotive: nowe oleje syntetyczne

Fot. Kraft Automotive

Fot. Kraft Automotive

Rodzina olejów silnikowych marki Kraft Automotive powiększyła się o trzy produkty: Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30, Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 oraz Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30.

Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30 jest syntetycznym, wielosezonowym olejem przeznaczonym do pojazdów osobowych i lekkich dostawczych, wyposażonych w benzynowe i wysokoprężne jednostki napędowe. Produkt jest polecany do pojazdów spełniających normy Euro 4.

Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 jest olejem przeznaczonym do stosowania w silnikach z zapłonem iskrowym, samoczynnym oraz wyposażonych w systemy LPG i układy turbodoładowania. Produkt sprawdza się w autach osobowych i lekkich dostawczych produkowanych przez firmę Ford oraz Jaguar, wymagających stosowania olejów spełniających normy Ford WSS-M2C-912A, Ford WSS-M2C 913A/B/C oraz najnowszą WSS-M2C-913D. Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 należy do olejów energooszczędnych, czyli takich, które pomagają ograniczyć spalanie paliwa. Dzięki zastosowaniu pakietu dodatków uszlachetniających środek znajduje zastosowanie w jednostkach wymagających stosowania środków spełniających normy ACEA A5/B5 oraz A1/B1.

Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30 jest wielosezonowym olejem przeznaczonym do stosowania w silnikach benzynowych i Diesla wyposażonych również w turbodoładowanie i zasilanie LPG. Olej nadaje się do pojazdów, które wymagają olejów energooszczędnych spełniających normy ILSAC GF-3 oraz ACEA A1/B1. Pakiet dodatków wykonanych w technologii OPT pozwala spełnić normy Euro 4 dla pojazdów osobowych, zapobiegając blokowaniu filtrów cząstek stałych. Produkt zawiera niewielką ilość popiołów siarczanowych (MID SAPS) i zapewnia sprawną eksploatację pojazdów wymagających stosowania olejów ACEA C2.

Wszystkie oleje silnikowe marki Kraft Automotive dostępne są w opakowaniach o pojemności 1 litra, 5 litrów, 50 litrów i 208 litrów.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane