strona główna Wydarzenia Wielki Finał AP Expert 2017
2017-09-22, ostatnia aktualizacja 2017-09-22 16:00

Wielki Finał AP Expert 2017

Finał Teoretyczny, czyli test zawodowej wiedzy

Auto Partner

Finał Teoretyczny, czyli test zawodowej wiedzy

Dla 100 klientów sieci Auto Partner SA biorących udział w promocji AP Expert 2017 impreza ta wiązała się zarówno z zaciętą rywalizacją, jak i niezapomnianymi wrażeniami z toru Autodrom Słomczyn.

Finaliści promocji, zarówno w polskiej, jak i w międzynarodowej edycji, po przybyciu do podwarszawskiego Józefowa, przystąpili do Finału Teoretycznego, czyli testu zawodowej wiedzy. Składał się on z 30 pytań o tematyce związanej z mechaniką i elektromechaniką samochodową. Następnego dnia ogłoszona została najlepsza dziesiątka zawodników zakwalifikowanych do Finału Praktycznego, a wszyscy uczestnicy imprezy udali się na Autodrom Słomczyn, na specjalny, motoryzacyjny event. Można tam było odbyć lot jednym z trzech śmigłowców Robinson R44 w towarzystwie wyczynowych pilotów, albo przejażdżkę off-roadową na specjalnie przygotowanych motocyklach crossowych, quadach oraz buggy. Ponadto w strefie rajdowej oczekiwało na odważnych 6 samochodów rajdowych z pełnym wyposażeniem sportowym... Nie zabrakło również strefy targowej z mnóstwem atrakcji na stoiskach dostawców. Klienci mieli czas odwiedzić każdego, porozmawiać o aktualnej ofercie i otrzymać różne upominki.

Wieczorem rozpoczęła się Wielka Gala Finału AP Expert i ogłoszenie, kto w 2017 roku wywalczył tytuł "Wybitny Wśród Ekspertów" zdobywając nagrodę główną – samochód osobowy audi A4 limousine. Zaszczyt ten przypadł q udziale firmie PUH Auto-Naprawa-Ostrowski. Zdobywcą drugiego miejsca Wielkiego Finału i samochodu seat ibiza została firma Automax – Jacek Bagiński. Pierwszą pozycję Małego Finału zajętą przez firmę Tip-Top Piotr Ziółkowski nagrodzono motocyklem yamaha YZF-R 125. Oprócz nagród rzeczowych, dziesiątce finalistów (pięciu z Wielkiego i pięciu z Małego Finału) wręczone zostały bony na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner SA.

W międzynarodowej edycji AP Expert International pierwsze miejsce zajął uczestnik ze Stanów Zjednoczonych – Bernard Tripp, który wyjechał z bonem o wartości 5 000 euro.

Zwycięzców poproszono na scenę, gdzie uroczyście wręczono nagrody. Wszystkim osobiście pogratulował oraz podziękował za udział i zaangażowanie w akcję Prezes Zarządu Auto Partner SA – Aleksander Górecki. Po uroczystej kolacji nadszedł czas na artystyczną część wieczoru. O dobry nastrój i rozładowanie napięcia zadbał Kabaret Smile. Potem gościom nie brakło energii, by wspólnie bawić się na do późnych godzin nocnych.

Partnerami tytularnymi tegorocznej edycji AP Expert 2017 byli: Bosch, Castrol, ZF [Sachs + Lemförder + Trw]

Partnerzy główni to: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, Ruville, SKF, Meyle, MaXgear, Rymec, NK, Breck

Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, Tedgum

Niezapomnianych wrażeń dostarczyły loty wyczynowymi śmigłowcami

Uroczyste ogłoszenie wyników rywalizacji na wieczornej gali

Główne nagrody dla tegorocznych zwycięzcówWasi dostawcy

Podobne

Polecane