strona główna Nowości rynkowe Urządzenie ATX 180
2017-10-27, ostatnia aktualizacja 2017-10-27 10:18

Urządzenie ATX 180

Fot. Mahle

Fot. Mahle

Firma Mahle Service Solutions oferuje nowy model urządzenia ATX 180 do wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów.

Nowy model ułatwia przeprowadzenie całego procesu wymiany oleju dzięki intuicyjnemu menu. Pracownik obsługujący urządzenie otrzymuje dodatkowe informacje niezbędne do wykonania usługi – od sugestii dotyczących wyboru opcji, poprzez porady na temat typu oleju, jego poziomu, rodzaju filtra, aż po wskazówki co do podłączenia do samochodu.

W celu usprawnienia procesu obsługi możliwe jest wybranie pojedynczych czynności do wykonania, takich jak płukanie lub czyszczenie układu.

Opracowany przez Mahle system "Zero cross" minimalizuje niebezpieczeństwo zmieszania nowego oleju ze starym. Specjalnie zaprojektowane zawory, współpracujące z oprogramowaniem urządzenia ATX 180 sprawiają, że zmniejsza się ryzyko pojawienia się w skrzyni olejów różnego typu.

Zastosowany w urządzeniu system zabezpieczeń gwarantuje zachowanie odpowiedniego poziomu oleju podczas płukania skrzyni biegów. W przypadku pojazdów z termostatami obsługa rozpocznie się dopiero po osiągnięciu określonej temperatury oleju przekładniowego.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane