strona główna Biznes Pro Line Serwis
2018-02-20, ostatnia aktualizacja 2018-02-20 12:22

Pro Line Serwis

Fot. Liqui Moly

Fot. Liqui Moly

Warsztaty zrzeszone w naszej sieci stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników pojazdów, którzy coraz częściej szukają dobrych samochodowych serwisów wykonujących solidne naprawy i dodatkowe usługi.

Właściciele i personel tych usługowych firm to nasi najlepsi klienci, znamy ich od dłuższego czasu i wiemy, że są dobrymi specjalistami i rzetelnymi kontrahentami. Wszystkie warsztaty w sieci stosują nasze oleje i korzystają z naszych produktów i usług, które dzięki nim możemy zaoferować na motoryzacyjnym rynku.

W roku 2017 nawiązaliśmy współpracę z 80 dobrymi warsztatami, które w swoim portfolio mają usługi takie jak: wymiana oleju, płukanie układu smarowania, czyszczenie wtryskiwaczy, układu dolotowego i DPF, dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów, naprawa pęknięć szyb.

Każdy z warsztatów Pro Line Serwis otrzymuje od nas wiedzę z zakresu technologii i nowych usług. Oprócz tego oferujemy im wsparcie marketingowe (reklama całej sieci i poszczególnych punktów).

W tym roku uruchomiliśmy nową stronę internetową na której znaleźć można warsztaty Liqui Moly Pro Line Serwis i zobaczyć jakie usługi z naszego asortymentu oferują. Na niej znajduje się też wyszukiwarka usług, za której pośrednictwem można znaleźć najbliższy serwis wykonujący daną naprawę. Oczywiście warsztaty te mogą też skorzystać z naszych umów olejowych.

W roku 2018 planujemy otworzyć kolejne punkty i przede wszystkim skoncentrować się na wsparciu już istniejących. W najbliższym czasie będziemy mocniej promować poszczególne warsztaty w lokalnych mediach oraz korzystać z mediów społecznościowych. Chcemy nagrywać wideowizytówki poszczególnych warsztatów, które znajdą się na naszej stronie internetowej, Facebooku i Youtube. Planujemy również prezentować je w prasie.

Oprócz tego zamierzamy wprowadzić nowe narzędzia ułatwiające świadczenie usług powiązanych z naszymi produktami.

Warsztat, który chce przystąpić do naszej sieci, musi wykazać się fachowością swoich pracowników. Oprócz tego premiujemy punkty usługowe korzystające już z naszych produktów. Kolejnym wymogiem jest posiadanie recepcji i przynajmniej dwóch stanowisk roboczych.

Wszystkich zainteresowanych taka współpraca zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, ich dane znajdują się na stronie www.liquimoly.plPiotr Mering
Marketing manager Liqui MolyWasi dostawcy

Polecane