2018-03-01, ostatnia aktualizacja 2018-03-01 12:55

AP Expert 2018

Fot. Auto Partner

Fot. Auto Partner

Wraz z początkiem marca ruszyła piąta odsłona promocji AP Expert organizowanej przez spółkę Auto Partner przy wsparciu trzech partnerów tytularnych: firmy Bosch, Castrol i ZF (Sachs, Lemförder, TRW) oraz licznych partnerów głównych.

AP Expert jest długoterminową akcją dla klientów warsztatowych sieci Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są eliminacje, które trwać będą ponad pięć miesięcy (od 1 marca do 14 sierpnia 2018 roku). W tym czasie uczestnicy zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązują comiesięczne testy wiedzy online z zakresu mechaniki samochodowej.

Ponownie została uruchomiona platforma internetowa www.apexpert.pl, gdzie po zalogowaniu każdy klient będzie mógł na bieżąco śledzić swoje wyniki. Eliminacje pozwolą wyłonić grupę finalistów, którzy zdobędą największą liczbę punktów; zostaną oni zaproszeni do drugiego etapu – Wielkiego Finału, połączonego ze spotkaniem w luksusowym hotelu w Bieszczadach.

Zazwyczaj do finału trafiało stu klientów, jednak w bieżącym roku, z okazji 25-lecia firmy Auto Partner, organizator zaprosi aż 125 finalistów. Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test wiedzy teoretycznej, po którym wybrana zostanie najlepsza dziesiątka zawodników, awansująca do części praktycznej finału.

Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału. Dla wszystkich uczestników, którzy dotrą do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty firmy Auto Partner.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest samochód osobowy Škoda Karoq Ambition 2018 oraz tytuł "Wybitny Wśród Ekspertów".

Pula nagród w konkursie wynosi pół miliona złotych.

Wielki Finał połączony będzie z 3-dniowym wydarzeniem, które odbędzie się w Hotelu Arłamów w samym sercu Bieszczad. W dniach 7–9 września na wyłonionych w czasie eliminacji 125 uczestników przygotowano wiele atrakcji: od quadów, jeepów i śmigłowców po wspinaczkę. Wieczorna gala, podczas której zostaną wręczone nagrody, będzie połączona występem gwiazd. Tegoroczny bankiet poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny i kierowca wyścigowy – Adam Kornacki.

Rejestracja oraz szczegóły promocji: www.apexpert.pl

Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW)

Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKFWasi dostawcy

Podobne

Polecane