strona główna Wydarzenia Targi Techniki Motoryzacyjnej
2018-03-02, ostatnia aktualizacja 2018-03-02 09:25

Targi Techniki Motoryzacyjnej

Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej swoją ofertę produktów i usług zaprezentuje niemal 300 firm.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 5–8 kwietnia w Poznaniu. Goście będą mogli zapoznać się z ponad 300 nowościami i 17 produktami nagrodzonymi Złotym Medalem MTP. Na odwiedzających czeka tez wiele targowych promocji.

W czasie imprezy już po raz 24 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Od roku szkolnego 2011/2012 zyskał on rangę konkursu ogólnopolskiego. W ostatnich latach pula nagród w konkursie osiąga dwustu tysięcy złotych. Do najlepszych szkół i uczniów trafiają montażownice, wyważarki, prostowarki do felg, telewizory oraz inne wyposażenie szkoleniowe.

Jedną atrakcji Targów Techniki Motoryzacyjnej jest "Żywy Warsztat" – organizowana przez magazyn "Nowoczesny Warsztat", Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i TTM interaktywna ekspozycja. Redakcja miesięcznika zaprasza ekspertów branży warsztatowej i przedstawicieli firm zrzeszonych w STM do prezentacji działania warsztatów samochodowych.

Spółka Inter Cars wspólnie z Fundacją Cooperatio będą promować zawód mechanika samochodowego. Okazje po temu są dwie: finały VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i krajowy finał konkursu Young Car Mechanic 2018.

Po raz trzeci targom będzie towarzyszyć Salon Transportu Drogowego TTM Truck dla branży ciężarowej. Ekspozycja przeznaczona jest dla właścicieli i zarządców flot, przedstawicieli firm transportowych, mechaników, przewoźników i kierowców. Będą mogli oni zapoznać się z najnowszą ofertą produktów oraz nawiązać kontakty biznesowe. Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023