strona główna Aktualności Instalacja LPG do aut na gwarancji
2018-03-22, ostatnia aktualizacja 2018-03-22 09:30

Instalacja LPG do aut na gwarancji

Fot. AC S.A.

Fot. AC S.A.

Firma AC, producent instalacji autogazu marki STAG, przygotowała ofertę dla właścicieli nowych, objętych gwarancją samochodów. Obecnie mają oni możliwość zamontowania systemu LPG przy utrzymaniu gwarancji na silnik.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy właściciele aut o masie do 3,5 t, kupionych na terenie UE i zarejestrowanych w Polsce. Dotyczy to zarówno pojazdów prywatnych, jak i firmowych. Montaż instalacji LPG w aucie pozostającym na gwarancji producenta należy przeprowadzić w jednym z ponad 100 autoryzowanych serwisów marki STAG.

Rozszerzona gwarancja STAG, oprócz możliwości napraw do końca gwarancji producenta samochodu, przewiduje przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku sprzedaży auta. Kierowca ma do wyboru okres ochronny (na czas 12, 24 lub 36 miesięcy).

Początkowo instalacje zasilania gazem montowały wyłącznie warsztaty niezrzeszone, co stanowiło problem z punktu widzenia osób kupujących nowe auta. Kierowcy tracili gwarancję na silnik i w razie pojawienia się kłopotów z pojazdem byli pozbawieni asekuracji i pomocy.

Więcej informacji: www.ac.com.pl

Tagi

AC  STAG  LPG  Gwarancja 

  • 2018-03-28 21:05

    lpg

    Rafał K

    Jak dla mnie to jest czyste wyciągnięcie większej kasy. Podejrzewam, że taka instalacja będzie dużo droższa i za to głównie zapłacimy. Wolałbym sobie na własną rękę zamontować instalacje BRC i mieć spokój na parę lat. A nie kierować się tylko gwarancji co może mi później skutkować tylko częstymi wizytami w serwisie.

    skomentuj 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2