strona główna Aktualności ProfiAuto w Poznaniu
2018-04-12, ostatnia aktualizacja 2018-04-12 06:00

ProfiAuto w Poznaniu

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

ProfiAuto odnotowało znaczący sukces na tegorocznych targach w Poznaniu. Stoiska ProfiAuto i ProfiAuto Serwis zgromadziły olbrzymią rzeszę odwiedzających, a przedstawiciele marki odebrali z rąk prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich prestiżową nagrodę Acanthus Aureus.

Wyróżnienie dotyczyło stoiska sieci warsztatowej ProfiAuto Serwis na Targach Techniki Motoryzacyjnej, a przyznane zostało "za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej". W tym roku ekspozycji przyświecało hasło "Tworzymy warsztaty". Sieć zaprezentowała wizualizację warsztatu idealnego, a właściciele serwisów i mechanicy podczas rozmów ze specjalistami mogli dowiedzieć się, jak rozwinąć działalność i umiejętności.

W przygotowanie stoiska włożyliśmy dużo energii i pracy. Cieszymy się, że zostało to docenione. Działania marketingowe i promocyjne to część tego, co mamy do zaoferowania warsztatom w ramach naszej sieci. Można więc powiedzieć, że stoisko i ta nagroda są naszą najlepszą wizytówką – tak skomentował przyznanie nagrody Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Także stoisko ProfiAuto na poznańskim Motor Show, na którym na fanów motoryzacji czekały takie atrakcje, jak interaktywny skaner samochodu, pojazdy rajdowe, spotkanie z Maciejem Wisławskim oraz możliwość skorzystania z symulatora jazdy – cieszyło się niesłabnącym powodzeniem podczas wszystkich czterech targowych dni.

Tagi

Nagroda  ProfiAuto Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023