strona główna Aktualności Nowe produkty marki Sonax
2018-08-01, ostatnia aktualizacja 2018-08-01 06:00

Nowe produkty marki Sonax

Fot. Sonax

Fot. Sonax

Firma Sonax powiększa rodzinę Xtreme o dwa produkty zabezpieczające lakier bez pracochłonnego nakładania, rozprowadzania i polerowania.

Sonax Xtreme Wash+Seal jest szamponem samochodowym do mycia ręcznego, który tworzy trwałą powłoką chroniącą auto przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Powłoka ułatwia również osuszanie lakieru, zapewniając efekt hydrofobowy. Środek można stosować na lakier niezabezpieczony, jak również na zabezpieczony innymi powłokami ochronnymi lub woskami.

Sonax Xtreme Spray+Seal jest płynną powłoką zabezpieczającą w atomizerze, przeznaczoną do aplikacji na mokrą karoserię. Środek może być nakładany bezpośrednio podczas mycia auta (na szampon przed spłukaniem). Zaletą jest bezdotykowa aplikacja: preparat wystarczy nanieść na mokre auto, spłukać wodą i osuszyć samochód. Xtreme Spray+Seal wydobywa głębię koloru lakieru i nadaje połysk; ma także działanie odpychające wodę i cząsteczki brudu. Środek nadaje się do stosowania jako uzupełnienie innych powłok.

Sonax Xtreme Wash+Seal jest sprzedawany w opakowaniu o pojemności 500 ml, a Sonax Xtreme Spray+Seal – w pojemniku 750-mililitrowym.

Więcej informacji: www.sonax.pl/produktyWasi dostawcy

Podobne

Polecane