strona główna Aktualności Cromax i oszczędzanie energii
2018-08-17, ostatnia aktualizacja 2018-08-17 06:00

Cromax i oszczędzanie energii

Fot. Cromax

Fot. Cromax

Wiele produktów marki Cromax zostało opracowanych tak, aby umożliwić osiąganie odpowiednich rezultatów przy optymalnym zużyciu energii.

Przykładem jest podkład wypełniający PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer. Można go szlifować już po 20–40 minutach suszenia w temperaturze otoczenia bez stosowania promiennika podczerwieni czy lampy UV.

W przypadku stosowania wypełniacza PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer na niepowlekanym metalu przygotowanie podłoża jest szybkie i proste. Nadają się do tego ściereczki PS1800 Metal Pre-treatment Wipes, które zapewniają ochronę przed korozją. Są one bardzo wydajne: jedna wystarcza na przygotowanie około 2 m2 powierzchni.

Gładka warstwa podkładu PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer zapewnia wysoką trwałość połysku po aplikacji warstwy nawierzchniowej. Dodatkową zaletą jest łatwa aplikacja – do czterech warstw bez podsuszania (odparowania między warstwami) – oraz bardzo dobra stabilność na powierzchniach pionowych. Suszenie w temperaturze otoczenia oznacza, że można jednocześnie przeprowadzać kilka napraw różnego rodzaju (naprawy punktowe, naprawy mniejszych uszkodzeń oraz renowację całych elementów).

Opisywany podkład jest głównym tematem najnowszego materiału wideo nagranego w ramach kampanii wizerunkowej marki Cromax, nazwanej "Prosto z serca". Kampania koncentruje się na lakiernikach korzystających z produktów marki Cromax. Wywiadu do filmu udzielił Michael Spielmann, pracujący w rodzinnej firmie Remund Carosserie AG w Szwajcarii. Jest on odpowiedzialny za pracę lakierni, która obsługuje samochody osobowe, pojazdy użytkowe, a nawet helikoptery.

Więcej informacji: www.cromax.pl/prostozserca

Tagi

Cromax  Podkład 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2