strona główna Nowości rynkowe Standocryl VOC Performance Pro Clear K9590
2018-09-05, ostatnia aktualizacja 2018-09-05 15:13

Standocryl VOC Performance Pro Clear K9590

Fot. Standox

Fot. Standox

Standox wprowadza do sprzedaży nowy szybkoschnący lakier bezbarwny Standocryl VOC Performance Pro Clear K9590.

Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą rozlewnością oraz wysokim połyskiem. Za sprawą niskiej lepkości można go łatwo aplikować w dwóch cyklach z krótką przerwą między warstwami. Opisywany lakier sprawdza się podczas wszystkich napraw lakierniczych: zarówno w przypadku mniejszych powierzchni, jak i całej karoserii.

Suszenie lakieru Standocryl VOC Performance Pro Clear K9590 w temperaturze 40°C trwa tylko 30 minut. Niska temperatura przekłada się na obniżenie kosztów energii elektrycznej oraz zwiększenie wydajności całego warsztatu. Ponadto K9590 sprawdza się w kabinach lakierniczych o niskich parametrach, które nie osiągają zalecanej przez producentów lakierów temperatury suszenia. W sytuacji, gdy liczy się szybkość, lakier Standocryl VOC Performance Pro Clear można wysuszyć w ciągu 15 minut w temperaturze 60°C.

Krótko po aplikacji lakier K9590 jest gotowy do dalszej obróbki: polerowanie i montaż elementów można zacząć natychmiast po ich wystudzeniu. Dzięki temu naprawa zajmuje jeden dzień.

Więcej informacji: www.standox.pl/PerformancePro-K9590

Tagi

Naprawa  Standox  Lakier Wasi dostawcy

Podobne

Polecane