strona główna Nowości rynkowe Nowy reduktor marki STAG
2018-10-04, ostatnia aktualizacja 2018-10-04 09:46

Nowy reduktor marki STAG

Fot. AC S.A.

Fot. AC S.A.

W sprzedaży pojawił się nowy reduktor marki STAG, produkowany przez spółkę AC.

Jednostopniowy, zintegrowany z elektrozaworem i filtrem model STAG R02 EL przeznaczony jest do samochodowej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu. Urządzenie zmniejsza ciśnienie napływającego ze zbiornika LPG i powoduje jego przejście w fazę gazową.

Cechami wyróżniającymi nowy reduktor są małe rozmiaru oraz unikatowa konstrukcja. Na urządzenie składają się dwa aluminiowe odlewy i pokrywa zabezpieczająca przed wychładzaniem gazu. STAG R02 EL bardzo szybko się nagrzewa, przez co szybko następuje przełączenie na zasilanie gazem. Sterownik nie musi więc wykonywać dodatkowej pracy w postaci korekcji temperatury. Reduktor jest odporny na zanieczyszczenia zawarte w autogazie.

STAG R02 EL został wyposażony w system, który zapewnia stałe ciśnienie zasilania listew wtryskowych podczas jazdy samochodem w różnych warunkach drogowych. Stabilność ta jest gwarantowana i niezależna od ciśnienia z butli gazowej.

Urządzenie mocowane jest tylko jedną, centralnie umieszczoną śrubą, co pozwala na zastosowanie reduktora praktycznie w każdym położeniu. Montaż ułatwia dodatkowo system kolanek przyłączeniowych.

Tagi

LPG  Autogaz  AC  STAG  reduktor 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2