strona główna Aktualności VARTA rozdaje bony
2018-11-07, ostatnia aktualizacja 2018-11-07 13:01

VARTA rozdaje bony

Fot. VARTA

Fot. VARTA

Firma Johnson Controls Akumulatory prowadzi jesienno-zimową promocję. Akcja rozpoczęła się 29 października i potrwa do 7 grudnia.

Jest to kolejna inicjatywa związana z akcją Bezpłatnego Testowania Akumulatorów. W bieżącym roku na nagrody mogą liczyć zarówno warsztaty, które prześlą największa liczbę raportów z badań, jak i te serwisy, które nabędą określoną liczbę akumulatorów marki VARTA.

Nagrody gwarantowane w postaci bonów Sodexo otrzymają placówki, które do 15 grudnia br. prześlą firmie Johnson Controls Akumulatory co najmniej 50 poprawnie udokumentowanych wyników badań akumulatorów (raport z testu wraz z wydrukiem z testera).

Zarejestrowane serwisy, które zweryfikowały informacje dotyczące swojego warsztatu, mogą zdobyć nagrodę główną – bony Sodexo o wartości do 1500 złotych. Placówki takie zostaną podzielone na pięć grup (pod względem ruchu w serwisie), w których odbędzie się rywalizacja. W każdej grupie zostanie wyłonionych maksymalnie trzech zwycięzców, którzy przeprowadzili największą liczbę testów.

W tegorocznej promocji poza bonami Sodexo można zdobyć karty podarunkowe sieci Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon. Warunkiem otrzymania nagrody jest nabycie określonej liczby akumulatorów marki VARTA.

Więcej informacji i regulamin akcji: www.promocjabonowa.plWasi dostawcy

Podobne

Polecane