strona główna Aktualności KYB prezentuje kolejny film
2018-11-07, ostatnia aktualizacja 2018-11-07 14:48

KYB prezentuje kolejny film

Fot. KYB

Fot. KYB

Firma KYB Europe wyprodukowała drugi film 3D w wirtualnej rzeczywistości. Materiał wideo pozwala doświadczyć wrażeń, jakich doznają piloci Rallycrossowych Mistrzostw Świata.

Nagranie powstało we współpracy z zespołem EKS Audi Sport, sponsorowanym przez firmę KYB od 2014 roku. W rajdowym Audi S1 RX Quattro zamontowano elektroniczny system wspomagania układu kierowniczego zaprojektowany i produkowany przez firmę KYB.

W filmie pojawia się właściciel oraz kierowca EKS, Mattias Ekström. Prowadzony przezeń pojazd rozpędza się na łotewskim torze Bikernieki do 100 km/h w 2,5 sekundy, osiągając podczas przejazdu maksymalną prędkość 150 km/h. Wideo najlepiej jest oglądać korzystając z zestawu okularów VR w trybie 360°. KYB Europe będzie promował nowe nagranie wraz z filmem o bezpieczeństwie podczas targów branżowych w Europie w 2019 roku. Podczas pokazów oglądający mogą odwracać głowę w dowolnym kierunku i doświadczyć w pełni panoramicznego obrazu.

Film można obejrzeć także na smartfonie w aplikacji YouTube. Poruszając telefonem zmienia się kąt widzenia. Podczas odtwarzania na komputerze korzysta się z myszy.

Tagi

KYB  Film  VR 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane