2019-02-04, ostatnia aktualizacja 2019-02-04 13:31

RotaLED Compact

Fot. Hella

Fot. Hella

Produkowana przez firmę Hella lampa ostrzegawcza RotaLED Compact to lampa ostrzegawcza wykonana w technologii LED. Znajduje ona zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych i komunalnych.

Model jest następcą serii halogenowych lamp ostrzegawczych Rotafix, Rotaflex i Rota Compact. Opisywane lampy można dowolnie wymieniać. Technologia LED nie wymaga stosowania ruchomych części oraz sprawia, że lampy RotaLED Compact nie pochłaniają środków na części zamienne i konserwację.

Nowy model uzyskał kategorie szczelności IP 67 (produkt pyłoszczelny oraz odporny na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie) i IP X9K (odporny na działanie myjek ciśnieniowych – ochrona przed wodą przy myciu myjką ciśnieniową lub parową).

Model RotaLED Compact jest dostępny w wersji błyskowej lub obrotowej i 3 wariantach montażowych:

  • elastyczny montaż – da się szybko i łatwo montować przy użyciu króćca rurowego zgodnego z normą DIN 14620. Dzięki elastycznej stopie lampa jest chroniona przed uderzeniami gałęzi (odchyla się i wraca w położenie wyjściowe);
  • montaż stacjonarny (130 mm) od dołu i zgodny z normą SAE (150 mm) od góry;
  • mocowanie za pomocą magnesu.

Lampy ostrzegawcze RotaLED Compact są zabezpieczone przed niewłaściwą polaryzacją – zamiana złączy przewodów nie grozi zniszczeniem obwodu elektronicznego. Model działa w zakresie napięć 10–30V.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane