strona główna Aktualności Nowości i promocje firmy Würth
2019-06-12, ostatnia aktualizacja 2019-06-12 12:25

Nowości i promocje firmy Würth

Fot. Würth Polska

Fot. Würth Polska

Oferta firmy Würth Polska została powiększona o nowe modele wycieraczek samochodowych.

Standardowe wycieraczki samochodowe Würth Polska są produkowane z materiału zawierającego ponad 50 proc. gumy z grafitowaną powierzchnią. Nowe wycieraczki samochodowe ze standardowej linii mają metalową konstrukcję o grubości 1,2 mm, połączoną nitami ze stali nierdzewnej. Zapewnia to płynne działanie i zapewnia długą żywotność, a także gwarantuje szczelność i przyczepność. Opisywane modele są odporne na promieniowanie UV i ozon. Można je stosować w szerokim zakresie temperatur. Standardowe wycieraczki zostały wyposażone w adapter, który ułatwia montaż. Produkty z tej linii pasują do pojazdów większości marek.

Würth uzupełnia też asortyment wycieraczek samochodowych typu Aerotwin. Oferta, która dotychczas obejmowała modele w 13 rozmiarach, została wzbogacona o produkty długości 300 mm, 325 mm i 375 mm. Płaskie, uniwersalne wycieraczki bezprzegubowe mają zamontowane adaptery, a dzięki zakrzywionej konstrukcji łatwo dopasowują się do większości szyb samochodów. Nowe modele wyróżnia dodatkowe wzmocnienie ze stali nierdzewnej, która zapewnia lepszą stabilność i eliminuje wibracje. Wycieraczki wyposażone są także w spojler aerodynamiczny. Produkty z serii Aerotwin zostały wykonane z naturalnej gumy z grafitowaną powierzchnią; wykazują one odporność na temperatury powyżej 55°C oraz poniżej minus 50°C.

W czerwcu wycieraczki zostały objęte promocją. Przy zakupie wycieraczek za co najmniej 499 zł netto klient ma możliwość nabyć ścienny wieszak na wycieraczki za 1 zł netto. Z kolei nabycie wycieraczek za minimum 999 zł netto jest premiowane możliwością zakupu przenośnego regału na wycieraczki za 1 zł netto.

Więcej informacji: www.wurth.plWasi dostawcy

Podobne

Polecane