strona główna Artykuły Beata Religa

Artykuły Beata Religa

 • Czyste powietrze i czysty zarobek

  2010-05-26 10:54

  Regularna wymiana filtrów kabinowych to dla warsztatów i serwisów samochodowych dodatkowe i w pełni zasłużone dochody. Korzyści klientów są tu bowiem znacznie większe niż cena oferowanego filtra wraz z jego montażem.

  więcej

 • Filtr oleju powodem awarii?

  2010-05-11 04:36

  Niedawno niemal wszystkie polskie media zajmujące się motoryzacją publikowały wiadomość o poważnym uszkodzeniu samochodu z powodu niewłaściwego filtra oleju zamontowanego w trakcie gwarancyjnego przeglądu.

  więcej

 • Silnik bez wymiany oleju?

  2010-02-28 17:50

  W czasach, gdy serwisowanie samochodu i same oleje silnikowe stają się coraz bardziej kosztowne, koncepcja silników niewymagających w ogóle wymiany oleju wydaje się atrakcyjna. Czy jest ona jednak realna?

  więcej

 • Filtry oleju przekładniowego

  2010-02-28 17:48

  Automatyczne skrzynie biegów zdobywają coraz więcej zwolenników. Obecnie spotyka się je już w ponad 20% nowych samochodów, które z tego powodu wymagają stosowania specjalnych olejów i filtrów do ich oczyszczania.

  więcej

Beata Religa
Prezes Zarzadu MANN+HUMMEL Sp. z o.o.

O autorze


Staramy się publikować informacje w mediach branżowych, ponieważ są one doskonałym źródłem wiedzy dla wszystkich, którzy zajmują się motoryzacją. Ważne są nie tylko samochody, lecz także ich techniczne możliwości, a te akurat określane są przez poszczególne ich części, w tym także filtry. O filtrach mamy, jako koncern je produkujący, dużo do powiedzenia, ponieważ je współtworzymy z producentami samochodów, a nasze zaplecze badawczo-rozwojowe jest źródłem nieocenionej wiedzy nt. filtracji i filtrów.

Jeśli chodzi o moje osobiste hobby, to lubię podróże i dobre książki.