strona główna Fotogalerie

BMW x6

BMW X6 to w założeniach producentów samochód łączący cechy SUV-a i wozu sportowego. Na pytanie o styslistyczny sukces tego przedsięwzięcia każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Natomast jeśli chodzi o możliwości silnika i zawieszenia, konstruktorzy nie pozostawili żadnych niedopowiedzeń. Jedno i drugie jest absolutnie z najwyższej światowej pólki. Mimo masy, wynoszącej ponad 2 tony, kierowca ma poczucie prowadzenia znacznie mniejszego i lżejszego samochodu, niż w rzeczywistości. Niewielu producentom udaje się osiągnąć taki poziom.

Inne galerie

Opoltrans na Zlocie Master Truck
Firma Opoltrans była sponsorem nagród na 12 zlocie tuningowanych ciężarówek.

Finał SACHS Race Cup 2015
SACHS Race Cup to pomysł przedstawicielstwa koncernu ZF Friedrichshafen AG w Polsce na szkolenie dla mechaników połączone z zabawą i wyścigami w rajdowych samochodach. W dwumiesięcznym cyklu szkoleń wzięło udział ponad 1200 mechaników, w tym 250 specjalistów od pojazdów ciężarowych.

ProfiAuto Show Katowice 2015
Nowy obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego pozwolił targom ProfiAuto znacznie lepiej wykorzystać ich potencjał ekspozycyjny.

Międzynarodowe Targi GasShow
Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo.

Fabryka Polarisa w Opolu
23 września 2014 r. firma Polaris Industries oficjalnie uruchomiła swoją nową fabrykę w Polsce.

XIV Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
W bieżącym roku na cyklicznej imprezie spółki Inter Cars pojawiło się około 200 stanowisk wystawowych oraz 40 tysięcy gości.