strona główna Fotogalerie

BMW x6

BMW X6 to w założeniach producentów samochód łączący cechy SUV-a i wozu sportowego. Na pytanie o styslistyczny sukces tego przedsięwzięcia każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Natomast jeśli chodzi o możliwości silnika i zawieszenia, konstruktorzy nie pozostawili żadnych niedopowiedzeń. Jedno i drugie jest absolutnie z najwyższej światowej pólki. Mimo masy, wynoszącej ponad 2 tony, kierowca ma poczucie prowadzenia znacznie mniejszego i lżejszego samochodu, niż w rzeczywistości. Niewielu producentom udaje się osiągnąć taki poziom.

Inne galerie

Międzynarodowe Targi AMI - AMITEC 2014
Od 31 maja do 8 czerwca w Lipsku odbywały się połączone targi samochodowe AMI oraz AMITEC, pod których szyldem jednoczyli się zarówno dostawcy motoryzacyjnych komponentów, jak i producenci sprzętu warsztatowego.

Fabryka Delphi w Jassach
Specjalnością rumuńskiej fabryki w miejscowości Miroslava koło Iasi są wtryskiwacze i pompy common rail.

Gala Mistrzów Warsztatu 2014
Zorganizowane przez spółkę Inter Cars spotkanie kilkuset najlepszych polskich warsztatów samochodowych odbyło się w połowie czerwca w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Nowa fabryka okładzin hamulcowych Lumag
W Budzyniu ma swe siedziby kilka nowoczesnych fabryk, wśród których prym wiedzie firma Lumag, zajmująca się masową produkcją hamulcowych elementów ciernych.

ProfiAuto Show 2014
W imprezie ProfiAuto Show 2014 uczestniczyło ponad 140 wystawców i tłumy zwiedzających.

Premiery Motor Show 2014
Podczas targów Motor Show w Poznaniu odbyło się wiele premierowych pokazów.