strona główna Aktualności Schaeffler i Bilstein rozwijają współpracę na portalu REPXPERT
2023-02-21, ostatnia aktualizacja 2023-02-21 15:41

Schaeffler i Bilstein rozwijają współpracę na portalu REPXPERT

Schaeffler i Bilstein oferują wspólne szkolenia techniczne z zakresu podwozi, a w czerwcu 2021 roku rozszerzyli współpracę o portal Repxpert

Fot. Schaeffler

Schaeffler i Bilstein oferują wspólne szkolenia techniczne z zakresu podwozi, a w czerwcu 2021 roku rozszerzyli współpracę o portal Repxpert

Dział Automotive Aftermarket firmy Schaeffler i niemiecki producent amortyzatorów oraz sprężyn Bilstein rozszerzają swoją współpracę na portalu warsztatowym Repxpert. Warsztaty w Hiszpanii, Portugalii, Grecji oraz Rumunii, będą teraz korzystać z kompleksowego spojrzenia na system podwozia.

Już od kilku lat Schaeffler i Bilstein oferują wspólne szkolenia techniczne z zakresu podwozi, a w czerwcu 2021 roku rozszerzyli swoja współpracę o portal Repxpert. Po zakończeniu fazy pilotażowej, która początkowo ograniczała się do Niemiec, Polski i Wielkiej Brytanii, współpraca weszła w regularną działalność na początku 2022 roku. Od tego czasu wybór treści stale się powiększa i obejmuje informacje o produkcie, wideo z instrukcjami montażu, praktyczne porady oraz instrukcje instalacji specyficzne dla konkretnych pojazdów. Przykłady obejmują wskazówki warsztatowe dotyczące kalibracji systemów wspomagania kierowcy (FAS/DAS) po pracy przy zawieszeniu, wyjaśniające jak wyregulować rowek na amortyzatorze lub jak wyeliminować irytujące odgłosy z otoczenia zawieszenia.

Wspólnym celem obydwu partnerów jest połączenie wiedzy firmy Schaeffler z zakresu podwozi oraz know-how firmy Bilstein z zakresu amortyzatorów, sprężyn i układów podwozi. Warsztaty mają obecnie do czynienia z coraz bardziej złożonymi pracami naprawczymi.

Zapotrzebowanie na dobrze przygotowane informacje i praktyczne wskazówki jest bardzo duże.
Wszystkie informacje dotyczące portalu Repxpert można znaleźć na stronie www.repxpert.pl.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2