strona główna Aktualności Medal dla firmy Kaliński
2023-03-13, ostatnia aktualizacja 2023-03-13 09:57

Medal dla firmy Kaliński

Kaliński

W dniach 8 i 9 marca na terenie Targów Kielce odbyły się targi EKOTECH. Wydarzenie koncentrowało wielu wystawców prezentujących rozwiązania i produkty z zakresu techniki i ekologii. Wśród wystawców była również firma Kaliński – Układy Wydechowe, której usługa regeneracji katalizatorów SCR została wyróżniona medalem targowym.

Firma Kaliński jest przedsiębiorstwem z ponad 30-letnim stażem, od początku zajmująca się układami wydechowymi. Wśród wielu sprzedawanych produktów oraz usług firmy na szczególną uwagę zasługuje regeneracja katalizatorów SCR. „Kalińscy” regenerują katalizatory SCR za pomocą unikalnej metody wymiany wkładów, przywracając sprawność i jednocześnie ograniczając kolejne zużywanie zasobów naturalnych. Mimo wielu zgłoszeń konkursowych podczas targów EKOTECH „usługa regeneracji katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów” firmy Kaliński została doceniona medalem Targów Kielce.

- Medal Targów Kielce dla naszej usługi regeneracji to wielkie wyróżnienie i dowód, że ciężka praca popłaca. Wyróżnienie cieszy, tym bardziej że nasz produkt nie jest związany z elektoromobilnością, która dla wielu równa jest ekologii. Nasza usługa pozwala zadbać o środowisko, ograniczając zużycie zasobów naturalnych potrzebnych do powstawania nowych części. Regeneracja katalizatorów przywraca sprawność katalizatorów, co zmniejsza emisję szkodliwych związków do atmosfery, oprócz tego jest tańsza niż zakup nowych części - podsumował otrzymanie nagrody Hubert Kaliński, prezes Zarządu firmy Kaliński.

EKOTECH to targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, ich tematyka dotyczy racjonalnego gospodarowaniem odpadami oraz szeroko pojętej ochrony środowiska i klimatu. Na targach EKOTECH spotkać można specjalistów z branży komunalnej, producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami oraz producentów rozwiązań transportu odpadów czy usług związanych z segregowaniem śmieci. W tym roku odbyła się 23 edycja wydarzenia.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2