strona główna Aktualności Goodyear FIA European Truck Racing Championship 2023 po raz pierwszy w Polsce
2023-07-03, ostatnia aktualizacja 2023-07-03 14:51

Goodyear FIA European Truck Racing Championship 2023 po raz pierwszy w Polsce

Nissens

Wyścigi ciężarówek Goodyear FIA European Truck Racing Championship odbyły się po raz pierwszy w Polsce. Wydarzenie miało miejsce na Torze Poznań, w dniach 23-25 czerwca br. Wśród sponsorów znalazł się Nissens.

Na tor w Poznaniu zawitało 15 zespołów z różnych zakątków świata: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Hiszpanii. Podczas imprezy nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Wyścigi odwiedziło tysiące osób i specjalistów z branży ciężarowej, a marka Nissens zaprosiła do namiotu swego teamu wielu klientów i partnerów biznesowych, gdzie można było prowadzić rozmowy z członkami zespołu wyścigowego, wziąć udział w przeglądzie technicznym pojazdu, uczestniczyć w sesji zdjęciowej z kierowcami i ciężarówkami, a także odbyć spotkanie z ambasadorem i ekspertem marki Nissens – Adamem Klimkiem.

Marka Nissens jest oficjalnym sponsorem teamów wyścigowych, między innymi teamu T Sport Bernau oraz Teamu Hahn-Racing, które stosują produkty tej marki do układów chłodzenia swoich wyczynowych ciężarówek. Nissens od wielu lat wspiera zawodników w motorsporcie ciężarowym: merytorycznie, technicznie i produktowo. Dlatego aż 9 z 15 zespołów postawiło na niezawodną jakość systemów chłodzenia.

Na pytanie, dlaczego wybrali markę Nissens, główny inżyniera zespołu T Sport Bernau, odpowiedział: Chodzi o jakość. Jakość jest 10 razy lepsza, niż cokolwiek innego dostępnego na rynku w seryjnej produkcji (…) Jeżeli zdarzyło się nam uszkodzić chłodnicę, możemy odezwać się do  któregokolwiek dystrybutora Nissens, podać numer seryjny części i, jeśli nawet nie ma tej części na stanie, to zostanie ona dostarczona przez Nissens do nas następnego dnia. Właśnie dlatego staramy się używać jak najwięcej wysokiej jakości, niezmodyfikowanych części, projektując pojazd wyścigowy.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2