strona główna Nowości rynkowe Cyfrowy reflektor SSL|HD w nowym Porsche Cayenne
2023-08-11, ostatnia aktualizacja 2023-08-11 13:55

Cyfrowy reflektor SSL|HD w nowym Porsche Cayenne

Hella, Forvia

Firmy Hella i Porsche, w ścisłej współpracy, wprowadziły na rynek pierwszy na świecie reflektor o wysokiej rozdzielczości oparty na technologii Matrix LED. Dzięki ponad 32 000 indywidualnie sterowanym pikselom na każdy reflektor technologia oświetlenia samochodowego została wzniesiona na zupełnie nowy poziom.

Cyfrowy system reflektorów SSL|HD jest teraz dostępny po raz pierwszy w nowym Porsche Cayenne jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe. Nigdy wcześniej reflektorom nie stawiano tak wysokich wymagań w zakresie funkcjonalności, precyzji i niezawodności w produkcji seryjnej.

W porównaniu z konwencjonalnymi reflektorami  przestrzeń wymagana na moduł światła została zmniejszona nawet o 75%. System reflektorów o wysokiej rozdzielczości realizuje nie tylko dalsze ulepszenia już dostępnych funkcji, takich jak adaptacyjne, nieoślepiające światła drogowe, ale także najbardziej wymagające nowe funkcje oświetleniowe. Dla przykładu, na autostradzie lub na wąskich objazdach robót drogowych optymalny pas ruchu może być dynamicznie rzutowany na drogę, aby zapewnić kierowcy dodatkowe wsparcie w bezpiecznym prowadzeniu pojazdu.

 

 

Tagi

Hella  Reflektor  Forvia 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2