strona główna Wyposażenie Konfigurator diagnostyczny marki Delphi
2023-09-27, ostatnia aktualizacja 2023-09-27 12:15

Konfigurator diagnostyczny marki Delphi

Delphi

Delphi, marka należąca do PHINIA Inc., przedstawia konfigurator online – nowe narzędzie ułatwiające wybór rozwiązań diagnostycznych i powiązanych akcesoriów. Za pomocą konfiguratora diagnostycznego Delphi warsztaty będą mogły zbudować dopasowany do potrzeb pakiet wiodących na rynku rozwiązań diagnostycznych, tak aby w jeszcze lepszym stopniu zwiększyć zakres oferty serwisowej i poprawić jakość wykonywanych napraw.

Intuicyjny interfejs pozwala na porównanie krok po kroku dostępnych narzędzi, programów i akcesoriów. Obejmuje aplikacje dla samochodów osobowych i ciężarowych, które są obsługiwane przez produkty diagnostyczne Delphi.  Ponadto umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie konfiguracji według rodzaju urządzenia albo określonych modeli lub funkcji objętych oprogramowaniem — różne opcje konfiguracji są regularnie dodawane dzięki ciągłemu rozwojowi aplikacji.

To innowacyjne narzędzie online zapewnia warsztatom elastyczność wyboru oraz przejrzystość wszystkich komponentów i numerów katalogowych, umożliwiając im następnie zwrócenie się po ofertę do autoryzowanego dostawcy w ich regionie. Platforma jest dostępna w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) w siedmiu językach.

Dostępna jest również nowa wersja oprogramowania diagnostycznego Delphi — zarówno ta wersja, jak i nowy konfigurator stanowią znaczny rozwój portfolio diagnostycznego marki. Oprogramowanie DS w wersji 2023.00 zawiera rozszerzony wachlarz aplikacji zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych — szczególnie wzrosło pokrycie popularnych pojazdów hybrydowych i elektrycznych, takich jak Mercedes EQ, BMWi i VW iD. Nowe oprogramowanie zawiera 38 849 unikalnych opcji wyboru systemu, co rozszerza wybór modeli i systemów o ponad 2500 nowości, licząc od kwietnia 2022 roku. Zwiększono również liczbę aplikacji dla elektrycznych samochodów ciężarowych do łącznie 32 modeli. Ponadto użytkownicy diagnostyki mogą korzystać ze zaktualizowanego wsparcia dla ADAS (zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy), które stanową rosnący obszar funkcjonalności pojazdów. Rozwiązanie ADAS od Delphi obejmuje aktualnie 258 modeli z radarem, 403 modele z przednią kamerą i 101 modeli z kamerą 360°.

Delphi koncentruje się na dostarczaniu warsztatom całościowych rozwiązań, które obejmują szerokie portfolio produktów, obszerne dane techniczne i pakiet szkoleniowy, aby umożliwić mechanikom szybkie zdobycie odpowiednich umiejętności i zmaksymalizowanie ich możliwości serwisowych. Gdy warsztat otrzyma rozwiązanie diagnostyczne zbudowane za pomocą konfiguratora, Delphi oferuje różne opcje szkoleniowe dostosowane do wszystkich poziomów doświadczenia mechaników.

Mogą oni uczestniczyć w szkoleniu osobiście w jednym z kilku centrów szkoleniowych zlokalizowanych w Europie albo uczyć się online za pośrednictwem platformy Delphi Academy, która jest obecnie dostępna w 5 europejskich językach, w tym w języku polskim. Na przykład, po otrzymaniu pakietu dla testera diagnostycznego BlueTech zbudowanego za pomocą konfiguratora, warsztat może skorzystać z nowego kursu szkoleniowego w zakresie diagnostyki Tesli z wykorzystaniem testera diagnostycznego BlueTech oraz portalu i sprzętu Tesla OE.

Tagi

Delphi 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2