strona główna Aktualności NexDrive i EuroWarsztat partnerem Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodych Mechaników
2023-11-03, ostatnia aktualizacja 2023-11-03 14:43

NexDrive i EuroWarsztat partnerem Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodych Mechaników

EuroWarsztat, NexDrive

W październiku w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku odbyło się spotkanie Akademii Młodego Mechanika. Uczestniczyli w nim młodzi adepci mechaniki oraz sponsorzy strategiczni tegorocznych Mistrzostw Mechaników, a także goście specjalni wydarzenia:  Grzegorz Duda oraz Kuba Przygoński – dwaj wybitni kierowcy rajdowi, którzy przyczynili się do rozwoju pasji do konstruowania, naprawiania i eksploracji technologicznych zagadnień wśród młodych adeptów.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to wyjątkowy projekt, który łączy uczniów, nauczycieli, szkoły i liderów branży motoryzacyjnej. Przez cały rok zrzeszają tysiące młodych ludzi gotowych do spełnienia się w zawodzeni mechanika oraz doświadczonych ekspertów z branży, by jak najlepiej przygotować młodych adeptów mechaniki na potrzeby rynku. Działanie, motywacja, kształcenie – to kluczowe motto Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Partnerstwo EuroWarsztatu oraz NexDrive w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników ma kluczowe znaczenie dla młodych adeptów mechaniki oraz dla rozwoju elektromobilności. EuroWarsztat, jako sieć niezależnych serwisów samochodowych, wraz z siecią obsługującą samochody z napędem alternatywnym NexDrive przyjęło rolę strategicznego partnera kategorii Elektromobilni. To partnerstwo otwiera szerokie pole działań na rzecz młodych mechaników w obszarze pojazdów elektrycznych i hybrydowych, robiąc tym samym #skokdoelektromobilności! Dzięki dostępowi do profesjonalnych materiałów edukacyjnych w Akademii Młodego Mechanika oraz bezpośrednim kontaktom z doświadczonymi praktykami pracującymi w sieci, młodzi mechanicy zyskują unikatową możliwość nauki i zdobywania praktycznych umiejętności.

Współpraca z EuroWarsztatem i NexDrive przekłada się na zwiększenie wiedzy uczestników o nowych technologiach, a EuroWarsztat, kierując się przekazem #wiedzazpowerem, oferuje młodym mechanikom dostęp do wiedzy, doświadczenia i praktycznych umiejętności potrzebnych do obsługi pojazdów przyszłości, znacząco przyczyniając się do rozwoju ich zawodowej kariery w obszarze elektromobilności.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2