strona główna Nowości rynkowe Nowości w rodzinie retrofitów Osram LEDriving HL Easy
2023-12-15, ostatnia aktualizacja 2023-12-15 14:31

Nowości w rodzinie retrofitów Osram LEDriving HL Easy

Osram LEDriving HL Easy H3

Fot. Osram

Osram LEDriving HL Easy H3

Retrofity Osram LEDriving to proste rozwiązania do modernizacji oświetlenia reflektorów samochodowych, które zapewniają stylowy wygląd i znakoitą jasność. Szczególną popularnością w tej grupie produktów cieszy się rodzina Easy z tradycyjnym trzonkiem do zastosowań typu plug&play. Niedawno pojawiły się w niej dwa nowe modele – H1 oraz H3.

Dzięki temu, że lampy serii HL Easy zostały zaprojektowane na tradycyjnym trzonku, do ich montażu nie są wymagane żadne adaptery ani dodatkowe elementy mocujące. Stanowią zatem zamiennik 1:1 w stosunku do klasycznych źródeł światła, a ich instalacja w reflektorze wygląda tak samo, jak zwykłej żarówki.

W zależności od typu emitowany strumień świetlny może wynieść od 900 do 1400 lumenów, a chłodnobiała barwa światła zapewnia lepszą widoczność i znakomity design. Precyzyjna dystrybucja światła i zoptymalizowany rozsył ograniczają olśnienie i poprawiają komfort podróżowania po zmroku.

Retrofity LEDriving HL Easy występują w typach H1, H3, H4/H19, H7/H18, H15. Należy pamiętać, że produkty te nie posiadają homologacji ECE, co oznacza to, że nie mogą być wykorzystywane w żadnych zastosowaniach zewnętrznych w pojazdach poruszających się po drogach publicznych.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2