strona główna Nowości rynkowe Firma Osram poszerza portfolio lamp LED dla pojazdów 24 V
2024-01-12, ostatnia aktualizacja 2024-01-12 14:50

Firma Osram poszerza portfolio lamp LED dla pojazdów 24 V

Fot. Osram

W ofercie LEDowych zamienników dla świateł mijania i drogowych w pojazdach ciężarowych firma Osram wprowadziła niedawno nowe modele. Portfolio uzupełniono o lampy sygnalizacyjne – LEDriving SLT W5W.

Retrofity Osram LEDriving SLT W5W zapewniają nowoczesne, intensywne i równomierne oświetlenie kabiny lub schowka, a także sprawdzają się jako światła pozycyjne lub tablicy rejestracyjnej. Lampy LEDriving SLT stanowią zamiennik konwencjonalnych żarówek W5W i pasoują do reflektorów wszystkich samochodów. Dzięki wykorzystaniu wydajnych diod i nowoczesnej konstrukcji retrofity te wytwarzają jaśniejsze światło, a dzięki jednorodnej dystrybucji światła zredukowano efekt olśnienia. Dopracowana konstrukcja z zewnętrznym sterownikiem to większa wydajność i wytrzymałość. Chłodno biała barwa światła 6000 K zapewnia światło o wysokim kontraście.

Nowe produkty są rozszerzeniem oferty zamienników LED do ciężarówek. W portfolio znajdują się także lampy LEDriving HLT, stanowiące rozwiązanie alternatywne dla standardowych żarówek halogenowych 24 V do świateł drogowych i mijania – H1, H4 oraz H7. Produkty tej serii również pasują do większości reflektorów, a ich montaż jest nieskomplikowany.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami retrofitów LED nie można stosować w oświetleniu zewnętrznym pojazdów, które poruszają się po drogach publicznych. Nie ma natomiast przeszkód, by korzystać z nich w kabinie pojazdu czy podczas jazdy off-road.

Tagi

Żarówki  Osram  Lampy  retrofit 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2