strona główna Nowości rynkowe Sidem odnawia certyfikat IATF jako producent OE
2024-03-12, ostatnia aktualizacja 2024-03-12 13:13

Sidem odnawia certyfikat IATF jako producent OE

Sidem odnawia certyfikat IATF 16949 jako producent OE

Sidem

Sidem odnawia certyfikat IATF 16949 jako producent OE

Zakład produkcyjny firmy Sidem, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji części układu kierowniczego i układu zawieszenia dla branży motoryzacyjnej, ma certyfikat IATF 16949 potwierdzający jej możliwości jako producenta oryginalnego wyposażenia (OEM) dla przemysłu motoryzacyjnego i dodatkowo certyfikat jakości ISO9001.

IATF 16949 to standard zarządzania jakością zatwierdzony przez Międzynarodową Grupę Zadaniową ds Motoryzacji (IATF), zapewniający jednolite wymagania jakościowe na całym świecie. Certyfikat gwarantuje, że dostawcy tacy, jak Sidem, spełniają rygorystyczne standardy określone przez głównych producentów samochodów, oferując produkty najwyższej trwałości, niezawodności I wydajności. Jako dostawca OEM Sidem jest częścią łańcucha dostaw niektórych z najbardziej szanowanych marek motoryzacyjnych na świecie: Porsche i McLaren. Firma stosuje te same standardy jakości do wszystkich swoich produktów, w tym części samochodowych na rynku wtórnym.

Oprócz certyfikatu IATF 16949 firma Sidem posiada również certyfikaty dla innych systemów zarządzania jakością:

  • ISO14001 w przypadku „Zarządzania środowiskowego”– wykorzystanie surowców, gospodarka odpadami i zapobieganie zanieczyszczeniom;
  • ISO45001 dla „Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy” – promowanie kultury bezpieczeństwa w organizacji Sidem.

 

Tagi

Sidem 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2