strona główna Wydarzenia Targi Techniki Motoryzacyjnej 2024
2024-04-03, ostatnia aktualizacja 2024-04-03 14:00

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2024

MTP

Targi Techniki Motoryzacyjne organizowane są z myślą o właścicielach i pracownikach warsztatów samochodowych, stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, rzeczoznawców i diagnostów, sklepów, hurtowni części i wyposażenia warsztatów, komisów, wypożyczalni, zarządców flot pojazdów, firm transportowych oraz wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy potrzebują specjalistycznego sprzętu z zakresu techniki motoryzacyjnej.

Już w najbliższy czwartek serce warsztatu zabije w Poznaniu! Targi Techniki Motoryzacyjnej to najważniejsza branżowa impreza dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. W tym roku odbędą się w terminie od 4 do 7 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na stronie targów znajdują się dokładne i stale aktualizowane informacje na temat wystawców, dystrybucji biletów, mapka targów itp.

W Poznaniu czekają na Was:

  • 4 pawilony wystawiennicze,
  • 250 wystawców z Polski i z zagranicy,
  • Forum Motoryzacyjne dla tych, którzy lubią wiedzieć więcej,
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej - dla uczniów szkół branżowych,
  • Mistrzostwa Mechaników - oj tu się będzie działo!
  • 13 najbardziej innowacyjnych produktów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP,
  • Prelekcje, warsztaty, pokazy, networking,
  • poza tym tuż obok najlepsze i najszybsze "fury" na dwóch i czterech kółkach na Poznań Motor Show.

Swoją obecność potwierdziła między innymi firma Inter Cars - największy dystrybutor części zamiennych do samochodów w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wiodący dostawca Wyposażenia Warsztatowego. Podczas Targów we współpracy z 17 wiodącymi dostawcami zaprezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie wyposażenia warsztatowego. Na stoisku firmy eksponowane będą najnowocześniejsze komputery diagnostyczne, kompresory, stacje obsługi klimatyzacji, urządzenia do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów oraz bogaty wybór narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Ponadto, uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z urządzeniami do kalibracji kamer i radarów znajdujących się w ofercie wystawcy. Jako europejski gigant w sprzedaży części motoryzacyjnych, Inter Cars rozwija swoją działalność na ponad 20 rynkach europejskich. Firma, będąca jednym z pięciu największych przedsiębiorstw w branży, jest aktywnym członkiem licznych organizacji, takich jak europejskie stowarzyszenie dystrybutorów ATR oraz Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

Inter Cars zaprasza do pawilonu 8A, stoisko nr 21.

 

Tagi

TTM Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2