strona główna Aktualności Finał "Wielkiej promocji Zimmermanna"
2020-03-02, ostatnia aktualizacja 2020-03-02 06:00

Finał "Wielkiej promocji Zimmermanna"

Fot. Moto-Profil

Fot. Moto-Profil

26 lutego w siedzibie spółki Moto-Profil odbyło się wręczenie nagród w ramach „Wielkiej promocji Zimmermanna”.

Trzech partnerów handlowych firmy odjechało z Chorzowa nowymi samochodami. Zwycięzcy mogą nimi podróżować przez dwa lata, bez kosztów ich użytkowania oraz ubezpieczenia.

Podczas akcji „Wielka promocja Zimmermanna” uczestnicy musieli wykazać się jak największym zakupem części producenta, który w ofercie ma między innymi klocki i tarcze hamulcowe. Promocja rozpoczęła się 12 sierpnia 2019 r. i trwała do 31 stycznia br. Udział w niej wzięli partnerzy handlowi firmy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji.

Do wygrania było dwuletnie finansowanie wynajmu jednego z trzech samochodów, wraz z ubezpieczeniem oraz kompletem opon. Pierwsze miejsce zdobyła hurtownia Rall z czeskiej Ostravy (wygrała ona finansowanie BMW 520i). Na drugim miejscu uplasowała się słowacka spółka AZ Car z Varína (BMW 320i). Trzecie miejsce na podium zajął sklep motoryzacyjny Carex nr 1 z Nowego Sącza (Opel Combo).

Łączna wartość nagród przekracza 200 000 złotych. Wszyscy partnerzy mają prawo do pierwokupu samochodów po zakończeniu wynajmu.

Tagi

Moto-Profil Wasi dostawcy

Podobne

Polecane