strona główna Biznes ZF [pro]Tech
2020-05-05, ostatnia aktualizacja 2020-05-05 08:40

ZF [pro]Tech

Koncept warsztatowy ZF [pro]Tech jest globalną propozycją skierowaną do warsztatów zajmujących się naprawą układów przeniesienia napędu, zawieszeń i układów hamulcowych oraz serwisowaniem skrzyń biegów zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

Zorientowany na produkty koncept warsztatowy ZF [pro]Tech dostarcza najnowszą wiedzę techniczną pochodzącą od jednego z największych na świecie dostawców w branży motoryzacyjnej.

Projekt wystartował w Polsce w czerwcu 2018 roku i obecnie zrzesza już prawie 300 członków. Jego podstawowym celem jest udzielenie bezpośredniego wsparcia technicznego pracownikom warsztatów. Uczestnicy programu otrzymują dostęp do technologii stosowanych w produktach marek ZF Aftermarket: Lemförder, Sachs, TRW i ZF, a dzięki bogatej ofercie szkoleń mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

ZF [pro]Tech został podzielony na dwa warianty partnerstwa: ZF [pro]Tech start i ZF [pro]Tech plus. W każdym z nich uczestnicy otrzymują do dyspozycji specjalnie przygotowany portal internetowy z pełną ofertą szkoleń, ich szczegółowymi opisami i programem wraz z możliwością rezerwacji. Platforma daje dostęp do katalogów produktów, informacji technicznych i praktycznych wskazówek w formie krótkich filmów poradnikowych. Dostępne są również instrukcje montażowe i wykaz akcji serwisowych prowadzonych przez producentów pojazdów.

Partnerzy rozszerzonej wersji programu ZF [pro]Tech plus otrzymują co roku możliwość dwudniowego szkolenia technicznego. Tematyka szkoleń jest zmienna, a szkoleniowcy ZF Aftermarket kładą duży nacisk na ich część praktyczną. Dodatkowo partnerzy ZF [pro]Tech plus mogą liczyć na bezpośrednie wsparcie ekspertów ZF Aftermarket w swoich warsztatach. Opieka specjalisty zapewnia w razie potrzeby fachową pomoc i pozwala na dobranie najlepszej formy wsparcia warsztatu, również w zakresie serwisowania automatycznych skrzyń biegów.

Rosnąca potrzeba szkoleń związana ze zmieniającymi się trendami w motoryzacji powoduje, że nieustannie rozwijamy ich ofertę. W ramach programu ZF [pro]Tech chcemy wspierać mechaników niezależnych warsztatów w wyzwaniach związanych z serwisowaniem i naprawą pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych.

Korzyści z partnerstwa w koncepcie warsztatowym ZF [pro]Tech:

  • dostęp do instrukcji montażowych;
  • portal online – wszystkie dane w jednym miejscu;
  • informacje techniczne i montażowe dostępne przez infolinię produktową;
  • praktyczne szkolenia techniczne przeprowadzane na specjalnie przygotowanych pojazdach;
  • wsparcie osobistego opiekuna;
  • wsparcie eksperta z zakresu serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów;
  • dostęp do akcji serwisowych producentów pojazdów;
  • ścisła współpraca z ZF Aftermarket.

Warsztaty zainteresowane przystąpieniem do programu ZF [pro]Tech zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej protech.zf.com, podczas której wybierany jest odpowiedni wariant udziału w programie. Podczas rejestracji zostaną Państwo poinstruowani o kolejnych krokach.Grzegorz Fedorowicz
ekspert ZF Aftermarket


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2