strona główna Wyposażenie Jakość Hella Gutmann Solutions w atrakcyjnej cenie!
2020-05-06, ostatnia aktualizacja 2020-05-06 14:48

Jakość Hella Gutmann Solutions w atrakcyjnej cenie!

Fot. Hella Gutmann

Fot. Hella Gutmann

Hella Gutmann Solutions rozpoczyna właśnie sprzedaż najnowszego produktu diagnostycznego. Jest to oprogramowanie mega macs PC w wersji LITE, czyli takiej, jaka wystarcza do codziennych napraw.

Nowe technologie i możliwość ich poprawnego diagnozowania są obecnie największym wyzwaniem zarówno dla warsztatów, jak i producentów urządzeń diagnostycznych. Hella Gutmann Solutions dostarcza kompleksowe rozwiązania diagnostyczne dla najważniejszych systemów montowanych w nowoczesnych pojazdach: dane diagnostyczne, dokumentację techniczną oraz instrukcje napraw.

Dla warsztatów o wąskiej specjalizacji, które nie zajmują się np. obsługą zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS), Hella stworzyła nową platformę diagnostyczną mega macs PC LITE. Korzystające z niej warsztaty świadczące niepełny zakres usług (np. wyspecjalizowane w naprawach silników, skrzyń biegów czy klimatyzacji) nie muszą wtedy płacić za możliwość diagnozy systemów, których nie obsługują.

Zawartość aplikacji mega macs PC LITE w stosunku do wersji pełnej została pomniejszona o diagnostykę systemów ADAS, oświetlenia (światła adaptacyjne, LED, matryce) oraz systemów wysokonapięciowych, zachowując przy tym pełną funkcjonalność urządzeń mega macs w diagnozowaniu wszystkich pozostałych sterowników i komponentów samochodu.

Zredukowana zawartość diagnostyczna aplikacji przekłada się na mniejszą bazową cenę urządzenia oraz aktualizacji oprogramowania. Pozwala to zredukować koszty i zapewnić aktualną wersję nawet mniej zamożnym warsztatom, aby zawsze mogły świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Software mega macs PC LITE to ponad 35 000 modeli pojazdów, intuicyjne oprogramowanie oparte na środowisku Windows, rozszerzone opisy kodów usterek, procedury regulacji i kodowania, a wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bezprzewodowa komunikacja z modułem VCI zapewnia wysoką mobilność urządzenia i wygodę w obsłudze. Instalacja oprogramowania odbywa się w trybie plug&play, co w prosty sposób pozwala przekształcić zwykły komputer w profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Aplikacja mega macs PC LITE jest również idealną propozycją dla warsztatów rozpoczynających działalność dzięki atrakcyjnej cenie zakupu i niewielkim kosztom aktualizacji rocznej. Pozwala już od pierwszych dni cieszyć się legalnym, renomowanym i zawsze aktualnym urządzeniem diagnostycznym.

Wersja LITE może zostać w razie potrzeby w dowolnym czasie zaktualizowana do pełnej wersji diagnostycznej.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane