strona główna Aktualności Castrol organizuje Miesiąc Mechanika
2020-09-29, ostatnia aktualizacja 2020-09-29 15:26

Castrol organizuje Miesiąc Mechanika

Fot. Castrol

Fot. Castrol

Marka Castrol organizuje Miesiąc Mechanika – kampanię, która ma pomóc niezależnym warsztatom samochodowym w Polsce zwiększyć ich popularność oraz zapewnić dodatkowe dochody.

W pierwszym etapie kampanii marka Castrol rozpozęła akcję online zachęcającą  kierowców do zarezerwowania usługi lub przeglądu przed zimą w najbliższym warsztacie niezależnym.

W kolejnym etapie Castrol zaprosi kierowców do nominowania ulubionych mechaników lub warsztatów, aby wyrazić uznanie dla nich. Kierowcy za pomocą formularza na stronie internetowej muszą poinformować, kogo i dlaczego chcą nominować. Celem inicjatywy jest nagrodzenie umiejętności mechaników oraz warsztatów.

Klienci za udział w głosowaniu mogą zdobyć nagrody rzeczowe. Najlepszy mechanik otrzyma nagrodę główną – parę butów wyścigowych podpisanych przez kierowcę Daniela Ricciardo z drużyny DP World Renault F1. Na pozostałych laureatów czekają udział w sesji czatu z mechanikiem wyścigowym zespołu DP World Renault F1TM oraz w wirtualnej wycieczce po strefie serwisowej zespołu.

Więcej informacji: www.castrol.pl/mobilnosc-NMM

Tagi

Castrol Wasi dostawcy

Podobne

Polecane