strona główna Nowości rynkowe Wolf Officialtech 0W20 UHPD Extra FE
2020-11-04, ostatnia aktualizacja 2020-11-04 10:56

Wolf Officialtech 0W20 UHPD Extra FE

Fot. Wolf Lubricants

Fot. Wolf Lubricants

Wolf Lubricants wprowadza do sprzedaży nowy olej silnikowy do samochodów ciężarowych Iveco Stralis wyposażonych w silniki Euro 6 Cursor oraz pakiet oszczędzania paliwa (FEP1).

Wolf Officialtech 0W20 UHPD Extra FE jest przeznaczony zarówno do modeli Stralis (samochody cięzarowe), jak i New Daily (lekkie samochody dostawcze).

Nowe silniki Cursor charakteryzują się znacznie zmniejszonym tarciem. Osiągnięto to poprzez przeprojektowanie elementów wewnętrznych, w tym przeprofilowanych tłoków i nowych pierścieni tłokowych o niższym obciążeniu stycznym. Oznacza to, że wymagają one ulepszonego zarządzania temperaturą oleju, aby uniknąć przegrzania i nieefektywności.

Wolf Officialtech 0W20 UHPD Extra FE składa się z w pełni syntetycznego oleju bazowego i dodatków spełniających standardy specyfikacji IVECO 18-1804 CLASSE TVL-LS.

Dzięki formule Low SAPS oleju można bezpiecznie stosować w silnikach Cursor z układami oczyszczania spalin silników Diesla. Olej jest odporny na utlenianie. W przypadku turbosprężarek Cursor wykorzystujących turbiny o zmiennej geometrii pozwala to pracować z większą wydajnością przy dużych obciążeniach.

Tagi

Wolf  olej silnikowy Wasi dostawcy

Podobne

Polecane