strona główna Aktualności Webinar firmy Petronas
2020-11-23, ostatnia aktualizacja 2020-11-23 12:55

Webinar firmy Petronas

Fot. Petronas

Fot. Petronas

Firma Petronas Lubricants International zorganizowała seminarium internetowe na temat płynów do samochodów z napędem elektrycznym, kontynuując w ten sposób temat podjęty w ubiegłym roku na sympozjum zorganizowanym we własnym centrum technologicznym w Turynie.

Podczas gdy sprzedaż samochodów z tradycyjnym napędem wyraźnie spadła z powodu pandemii, da się zauważyć stały wzrost zainteresowania klientów pojazdami z napędem elektrycznym czy hybrydowym plug-in. To czytelny sygnał, że trend elektryfikacji pojazdów w następnych latach będzie tylko przybierał na sile.

W trwającym 90 minut webinarze wzięło udział 150 osób, wśród których znaleźli się branżowi eksperci, partnerzy OEM, przedstawiciele środowisk akademickich i dostawcy z całego świata. Spotkali się, by zainicjować dyskusję na temat zaawansowanych technologii płynów do pojazdów elektrycznych i przyszłości e-mobilności.

Podczas webinaru, prowadzonego przez odpowiedzialnego w PLI za rozwój technologii Erica Holthusena, można było dowiedzieć się, jak znaczącą rolę mają środki smarne i płyny dopasowane do wymagań pojazdu elektrycznego. W dużej mierze właśnie od efektywnego chłodzenia akumulatorów i zespołu napędowego zależą osiągi i zasięg samochodu elektrycznego. Dlatego tak ważny jest optymalny dobór płynu do potrzeb konkretnego auta.

Tagi

Petronas Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023