2021-01-12, ostatnia aktualizacja 2021-01-12 12:27

Mio MiVue 866

Fot. Mio

Fot. Mio

Firma Mio rozpoczyna w Polsce sprzedaż rejestratorów Mio MiVue 866 z sensorem Mio Ultra oraz technologią nagrań nocnych Night Vision Ultra.

Dzięki technologii Night Vison Ultra obraz słabo oświetlonej trasy jest jasny i czytelny. Producent wyposażył urządzenie w moduł GPS. Zapisuje on między innymi współrzędne oraz czas, w którym zostało wykonane nagranie. Dodatkowo trzyosiowy czujnik ruchu automatycznie rejestruje nagłe zmiany kierunku ruchu.

Mio MiVue 866 informuje o fotoradarach oraz o odcinkowym pomiarze prędkości. Urządzenie na 2,7-calowym ekranie pokazuje w sekundach czas, który pozostał do zbliżającego się fotoradaru. Wskzuje też ograniczenia prędkości, średnią prędkość pokonanego dystansu oraz pozostały czas niezbędny do przejechania trasy. Wraz z włączeniem silnika. MiVue 866 pozwala wykonać kopię zapasową nagrania na smartfonie.

Rejestrator obsługuje dwa tryby parkingowe: aktywny i pasywny. Po włączeniu zastosowaniu pasywnego trybu parkingowego Mio MiVue 866 po wyłączeniu auta przechodzi w stan czuwania i w momencie zarejestrowania drgań zwiastujących stłuczkę czy otarcie automatycznie zapisuje to zdarzenie. Bateria wbudowana w urządzenie może chronić auto do 48 godzin.

Opisywany model wyceniono na 899 złotych.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane