strona główna Nowości rynkowe Nowość w ofercie PZL Sędziszów
2021-02-26, ostatnia aktualizacja 2021-02-26 12:46

Nowość w ofercie PZL Sędziszów

Fot. PZL Sędziszów

Fot. PZL Sędziszów

PZL Sędziszów powiększa ofertę o antybakteryjne filtry kabinowe przeznaczone do układów wentylacji w samochodach osobowych i dostawczych.

W filtrach z linii Silver Nano Protect zastosowano dwukompozytowy roztwór z cząstkami nanosrebra i nanomiedzi, który charakteryzuje się silnymi właściwościami antybakteryjnymi. W połączeniu z kilkuwarstwową powierzchnią filtracyjną produktu, stanowi on jeszcze bardziej skuteczną barierę przed bakteriami, alergenami, pleśnią i drobnym pyłem.

Filtr radzi soboie m.in. z grzybami jak Aspergillus brasiliensis (niger) i pleśń Bacillus subtilis. Minimalny okres aktywności antybakteryjnej wynosi 12 miesięcy.

Oprócz aktywności przeciwdrobnoustrojowej filtry Silver Nano Protect zapobiegają wprowadzaniu do wnętrza pojazdu zanieczyszczeń takich jak np. pyłki roślin, kurz, dym czy też cząstki spalin. Filtry eliminują także nieprzyjemne zapachy, jakie mogą po jakimś czasie wydobywać się z układu klimatyzacji. Warunkiem tego jest oczywiście ich terminowa wymiana po okresie naturalnego zużycia.

Antybakteryjne filtry kabinowe Silver Nano Protect od PZL Sędziszów dostępne będą w sprzedaży od marca 2021 roku.

Więcej informacji: www.pzlsedziszów.plWasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023