strona główna Aktualności Nowa akcja Bilsteina
2021-03-15, ostatnia aktualizacja 2021-03-15 15:35

Nowa akcja Bilsteina

Fot. Bilstein

Fot. Bilstein

15 marca Bilstein rozpoczyna kampanię promującą zakup amortyzatorów, sprężyn oraz zestawów montażowych. Dodatkowo każdy warsztat lub mechanik może przystąpić do zespołu profesjonalistów „Heroes in Blue”.

W czasie trawania akcji premiowany jest zakup dowolnych produktów Bilsteina (amortyzatoróe, miechów powietrznych, kolumn airmatic, zestawów zawieszeń, sprężyn oraz łożysk górnego mocowania, elementów ochronnych i odbojników) o łącznej wartości 3000 złotych netto. W zamian nabywca otrzymuje komplet firmowej odzieży warsztatowej (czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki).

Poszczególne zakupy dokonane w czasie trwania akcji (od 15 marca do 30 kwietnia 2021 roku lub wyczerpania zapasów promocyjnych) można sumować. Do kolejnych zakupów o wartości 3000 złotych netto dodawany jest następny zestaw odzieży warsztatowej z logo Bilsteina.

Akcja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” prowadzona jest przez oficjalnych partnerów marki Bilsteina w Polsce: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar.

„Heroes in Blue” to program dla mechaników zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. W jego ramach Bilstein udostępnia dodatkowe materiały techniczne i porady, informacje o nowościach, promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń.

Udział w programie „Heros in Blue” jest bezpłatny, obowiązuje jednak ograniczona liczba uczestników. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://workshop.bilstein.com/pl/mechaniku-postaw-na-bilstein/.

Tagi

Promocja  Bilstein 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2