strona główna Aktualności Textar walczy z podróbkami
2021-03-23, ostatnia aktualizacja 2021-03-23 15:54

Textar walczy z podróbkami

Fot. TMD Friction

Fot. TMD Friction

W trosce o bezpieczeństwo klientów na opakowaniach produktów Textar do pojazdów użytkowych zastosowano plombę PROriginal zabezpieczającą przed podróbkami. W ubiegłym roku z dużym sukcesem wprowadzono ją na pudełkach z produktami do samochodów osobowych.

Plomba PROriginal umieszczona jest na opakowaniu w taki sposób, że aby wyjąć produkt, należy ją zerwać. Dodatkowo, na tylnej stronie plomby znajduje się kod QR oraz kod alfanumeryczny. Obydwa oznaczenia w sposób unikalny są powiązane z produktem i pozwalają sprawdzić jego oryginalność.

Są dwie możliwości zweryfikowania autentyczności produktu: zeskanowanie kodu QR, korzystając z bezpłatnej aplikacji Textar Brakebook albo innego skanera kodów QR, lub wpisanie kodu alfanumerycznego na stronie www.fightingthefakes.com.

W odpowiedzi pojawia się jeden z trzech komunikatów:

1. Zakupiony produkt Textar jest oryginalny.

2. Ten kod był już użyty. Prosimy o kontakt w przypadku, gdy opakowanie nie było otwierane.

3. Uwaga! Podany kod nie jest poprawny.

W sytuacji, gdy kod był już użyty lub gdy pojawia się informacja, że nie jest prawidłowy, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą TMD Friction, korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej lub z infolinii +48 22 243 88 80.

http://www.pomniejszacz.pl/files/f8f575036aa5ca380d7136bdf53efa.jpg

Tagi

TMD Friction  TEXTAR  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane