strona główna Aktualności Profi Auto sponsorem RSMP
2021-03-31, ostatnia aktualizacja 2021-03-31 09:34

Profi Auto sponsorem RSMP

Marka ProfiAuto będzie w sezonie 2021 sponsorem tytularnym  Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cykl oficjalnie nosi nazwę ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, w skrócie ProfiAuto RSMP.

PZM zawarł także umowę z nowym promotorem, którym została firma IQ Marketing Poland, reprezentowana przez znanego z rajdowych tras Łukasza Lewandowskiego. Zadaniem promotora na najbliższy rok będzie rozwinięcie promocji cyklu poprzez pozyskanie nowych partnerów oraz działania skoncentrowane w Internecie i social mediach.

Na trasach wystartują zawodnicy w kategorii Rally 2 (dawne R5). Pojawią się m.in. Grzegorz Grzyb, Łukasz Kotarba, Marek Nowak, Adrian Chwietczuk i Zbyszek Gabryś. Spodziewana jest też załoga Orlen Team.

W ProfiAuto RSMP zadebiutują nowe samochody kategorii Rally 3 i Rally 4. Dla Fiesty Rally 3 będzie to pierwszy sezon rajdowy, ponieważ samochód zaledwie kilka tygodni temu wystartowałna rajdzie w Finlandii.

Zawodnicy będą rywalizowali zarówno na odcinkach asfaltowych, jak i szutrach. Dwie spośród siedmiu zaplanowanych rund odbędą się za granicą, na Litwie i Słowacji, a Rajd Polski będzie jednocześnie rundą Mistrzostw Europy. Sezon rozpocznie Rajd Świdnicki Krause (24 i 25 kwietnia). Podczas tego rajdu swoją premierę będzie miał Puchar Debiutanta, nowy format stworzony z myślą o kierowcach, którzy do tej pory mieli doświadczenie w rajdach niższej rangi.

Tagi

ProfiAuto Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023