strona główna Aktualności Rośnie sieć ProfiAuto
2021-09-30, ostatnia aktualizacja 2021-09-30 16:13

Rośnie sieć ProfiAuto

Sieć ProfiAuto powiększyła się o kolejnego partnera – sklep Brems w Koninie, którego oficjalne otwarcie nastąpiło 20 września br.

Według przedstawicieli marki, trend tworzenia warsztatów, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych w mniejszych miastach będzie w najbliższych miesiącach przybierał na sile.

Eksperci branżowi wskazują, że pandemia jedynie wzmogła zainteresowanie prowadzeniem biznesu w branży aftermarketowej. W przeciwieństwie do dilerów samochodowych, ta forma działalności jest obecnie jeszcze bardziej opłacalna. Zwłaszcza teraz Polacy częściej decydują się na zakup samochodów używanych, gdyż zarówno czas oczekiwania na pojazdy nowe (m.in. ze względu na kryzys w dostawach półprzewodników), jak i ich ceny skutecznie odstraszają klientów od odwiedzania salonów. To zaś wzmaga ruch na rynku zamienników i części oryginalnych producentów.

Obecnie na terenie Polski, Czech i Słowacji działa już niemal 2200 warsztatów oraz ponad 250 sklepów i hurtowni motoryzacyjnych zrzeszonych pod szyldem ProfiAuto. Każdy nowy partner zarówno na początku działalności, jak i w trakcie prowadzenia firmy otrzymuje wsparcie, na które składają się m.in.: dostęp do niemal 8,5 miliona części z katalogu, szkolenia dla pracowników, oprogramowanie, narzędzia marketingowe oraz atrakcyjne formy finansowania wyposażenia.

Tagi

ProfiAuto  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023