2021-11-02, ostatnia aktualizacja 2021-11-02 15:16

AP Expert 2021

Fot. Auto Partner

Fot. Auto Partner

Zakończyła się tegoroczna edycja promocji zorganizowanej przez firmę Auto Partner.

Klienci w czasie trwania eliminacji zdobywali punkty za zakupy towarów partnerów akcji w sieci sprzedaży Auto Partner, a także za poprawne rozwiązywanie testów online, które sprawdzały ich poziom wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej. Każdy uczestnik musiał rozwiązać minimum 3 testy, by móc zakwalifikować się do finału.

Po wyłonieniu 150 najlepszych uczestników w trakcie eliminacji, 14 października odbył się Finał Teoretyczny online, który wyłonił finalistów Dużego i Małego Finału, czyli dziesięciu najlepszych zawodników. Ci następnie zmierzyli się w Finale Praktycznym, by poznać „Wybitnego Wśród Ekspertów”.

Rywalizacja zaczęła się 23 października w siedzibie spółki Auto Partner w Bieruniu przy ul. Ekonomicznej 20. Z uwagi na warunki epidemiologiczne zaproszono tylko 10 finalistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz wszystkich partnerów akcji.

Oprócz Finału Praktycznego, do którego zadania przygotowywali partnerzy tytularni i główni, nie zabrakło motoryzacyjnych atrakcji. Kilka osób miało okazję, by zająć miejsce na prawym fotelu rajdówki Łukasza Byśkiniewicza i pokonać OS wokół centrum logistyczno-dystrybucyjnego firmy Auto Partner.

Strefa symulatorów z ultrapanoramicznymi ekranami o proporcjach 32:9 i z rajdowym fordem fiestą R5 MKII również cieszyła się wielką popularnością. Każdy mógł poczuć emocje prawdziwego kierowcy rajdowego. Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami na wieczornej gali.

Duże wrażenie wywarło również zwiedzanie firmowego magazynu, mającego powierzchnię ponad 40 tysięcy m kw. oraz charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji.

Najważniejszy jednak był Finał Praktyczny, czyli wykonanie przez każdego z uczestników Dużego i Małego Finału po pięć zadań, których wynik miał zdecydować o ostatecznym rankingu ósmej edycji promocji AP Expert. Było o co walczyć – do wygrania przewidziano nagrody o łącznej wartości ponad pół miliona złotych. Zmagania Wielkiego Finału poprowadził& dziennikarz i konferansjer Irek Bieleninik.

„Wybitnym Wśród Ekspertów” został Damian Sobisz z firmy Adam-Serwis Adam Sobisz z Gdańska, który wielokrotnie uczestniczył już w finałach promocji, a nawet był laureatem pierwszej edycji.

Oprócz wręczenia nagrody głównej ekspertowi z pierwszego miejsca w Dużym Finale pozostałym finalistom przyznano dziewięć nagród w postaci rabatów transakcyjnych na wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner o wartościach zależnych od zajętego miejsca.

Wieczorna gala odbyła się w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle, gdzie oprócz kolacji nie zabrakło atrakcji artystycznych – występu kabaretu Chatelet, zespołu muzycznego Quintet, czyli pięknych skrzypaczek i niesamowitego wokalu, a całość zwieńczyło wręczenie nagród i zabawa w kasynie, gdzie do późnych godzin nocnych goście próbowali swojego szczęścia w ruletce, black jacku czy pokerze.

Film z wydarzenia: https://youtu.be/_DNrmUq9TUE

Tagi

Auto Partner 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane