strona główna Nowości rynkowe Penlight Premium Color+
2021-12-03, ostatnia aktualizacja 2021-12-03 12:58

Penlight Premium Color+

Fot. Philips

Fot. Philips

Philips oferuje nową wersję lampy roboczej Penlight.

Model Premium Color+ ma odlany z aluminium korpus i charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (klasa IK07), w tym upadek z wysokości do kanału. Część rękojeści wykonano z tworzywa sztucznego które zapewnia pewny chwyt w pokrytej smarem dłoni. Całość zabezpieczono przed działaniem płynów, olejów i chemikaliów oraz pyłem (klasa IP54).

Dwa silne magnesy pozwalają na mocowanie lampy na dowolnych elementach metalowych, a w odpowiednim doświetleniu miejsca pracy pomaga możliwość obrotu całości w zakresie 50 stopni.

Źródłem są diody COB LED o temperaturze barwowej 5500–6500 K. Jedną z nich wbudowano na szczycie korpusu. Jasność światła wynosi 180 lm. Kolejne diody LED umieszczono w bloku; jasność w trybie eco to 120 lm, a boost – 200 lm. Kąt rozsyłu wiązki wynosi do 70 stopni.

Nowością jest tryb sygnalizacji w postaci czerwonego migającego światła (75 Hz), który ułatwia szybką lokalizację lampy w warsztacie.

Główny panel diod COB LED ma wskaźnik CRI > 95. Im parametr ten jest wyższy, tym wierniej widziany jest kolor w sztucznym świetle. Pozwala to wychwycić zarówno drobne zarysowania, jak też różnicę w odcieniu barwy lakieru.

Źródłem zasilania jest wbudowany akumulator 3,2 V o pojemności 1200 mAh, ładowany przez port USB-C. Czas ładowania to 1,8 h, a ciągłego świecenia w trybie eco wynosi około 4 godzin (w trybie boost około 2 godzin).

Tagi

Philips  Lampy Wasi dostawcy

Podobne

Polecane