strona główna Nowości rynkowe Track Racing Quality (TRQ): najnowsze klocki hamulcowe od TRW
2022-01-20, ostatnia aktualizacja 2022-01-20 14:59

Track Racing Quality (TRQ): najnowsze klocki hamulcowe od TRW

ZF Aftermarket

Firma TRW oferuje nowe klocki hamulcowe TRQ, przeznaczone do nowoczesnych motocykli sportowych i supermoto. TRQ to skrót od Track Racing Quality (jakość odpowiednia do wyścigów na torach), co odzwierciedla najwyższą jakość wyścigową założoną przez inżynierów. Dzięki wysokiemu, stabilnemu współczynnikowi tarcia i natychmiastowemu reagowaniu, spiekane klocki hamulcowe zapewniają wyjątkowe osiągi na torze.

Innowacyjny proces spiekania czyni produkt niezwykle odpornym, a także sprawia, że zużycie klocków i tarcz jest dużo niższe niż zazwyczaj dla tej kategorii. Pozwala to chronić zarówno budżet kierowcy, jak i środowisko. System NRS, w którym stalowe płytki tylne wyposażone są w dziesiątki profilowanych haczyków, sprawia, że płytka tylna i materiał cierny są ze sobą trwale połączone.

Aby umożliwić kierowcom uniknięcie konieczności zmiany klocków w motocyklu podczas jazd szosowych bądź przymusu korzystania z samochodów dostawczych do przetransportowania motocyklu na treningi, wyścigi czy tzw. track days – TRW zadbało o zapewnienie nowym klockom wyścigowym TRQ homologacji do użytkowania na drogach publicznych. Oznacza to, że praktycznie od razu po dojeździe na tor wyścigowy można brać udział w zawodach.

Klocki TRQ marki TRW są dostępne dla ponad 700 modeli motocykli – można je nabyć u dystrybutorów marki.

www.zf.comWasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2