strona główna Nowości rynkowe Pompy wodne Gates do ciężkich zastosowań
2022-01-25, ostatnia aktualizacja 2022-01-25 08:50

Pompy wodne Gates do ciężkich zastosowań

 Pompy wodne do ciężkich zastosowań z asortymentu FleetRunner

Fot. Gates

Pompy wodne do ciężkich zastosowań z asortymentu FleetRunner

Firma Gates rozszerza asortyment części zamiennych do aut ciężarowych i autobusów o pompy wodne o jakości OE. Uzupełnią one gamę produktów Gates FleetRunnerTM od 26 stycznia 2022 roku.

Pompy wodne do ciężkich zastosowań z asortymentu FleetRunner wpisują się w strategię prewencyjnej obsługi serwisowej. Każda pompa wodna Gates jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Proces produkcyjny sterowany komputerowo, z liniami montażowymi, które podlegają ścisłej kontroli jakości, gwarantuje, że wszystkie pompy wodne spełniają lub przewyższają standardy jakości OE i są zgodne z wieloma normami międzynarodowymi (takimi jak ISO/TS 16949). Precyzyjnie wyważony wirnik zapewnia dopasowanie i funkcjonowanie OE. Poszczególne elementy są także poddawane rygorystycznym testom szczelności, weryfikującym wszystkie uszczelnienia i łożyska, jak również poszczególne obudowy.

Dla dystrybutorów części nowe pompy wodne FleetRunner do ciężkich zastosowań oferują wiele korzyści, w tym możliwość magazynowania części, dla których już istnieje zwiększony popyt oraz możliwość dostarczenia pomp wodnych objętych programem gwarancyjnym Gates.
Profesjonaliści czerpią korzyści z doświadczeń pierwszego montażu oraz wsparcia technicznego, które często przybiera formę bezpośredniego szkolenia lub szkolenia online. Oprócz podstawowych instrukcji montażu i informacji dotyczących znaczenia przepłukiwania układu chłodzenia po montażu, dostępne wsparcie techniczne obejmuje również webinaria, które dotyczą bardziej złożonych obszarów, takich jak diagnostyka układu chłodzenia i sposoby utrzymywania optymalnego stanu płynu chłodzącego.

Tagi

Gates  FleetRunner 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane