strona główna Aktualności Gates powiększa siedzibę we Wrocławiu
2022-09-08, ostatnia aktualizacja 2022-09-08 08:43

Gates powiększa siedzibę we Wrocławiu

Gates, światowy producent kompleksowych rozwiązań przemysłowych w zakresie układów przeniesienia napędu i hydrauliki siłowej, rozszerza swoją działalność we Wrocławiu. Firma wynajmuje dodatkową przestrzeń biurową, aby sprostać rosnącemu zatrudnieniu w związku z rozbudową oddziału Gates Business Services Europe (GBSE).

GBSE odpowiada za wiele ważnych procesów biznesowych, takich jak Finanse, IT, Pricing oraz HR. W 2022 roku skupiono się na tworzeniu funkcji Customer Experience, Analityki Biznesowej i Prawnych. W przedsiębiorstwie znajduje się również Centre of Excellence, jednostka zajmująca się ciągłym doskonaleniem, zarządzaniem zmianą i transformacją biznesu.

Gates staje się kluczowym pracodawcą regionu Dolnego Śląska w Polsce. Prowadzi działalność nie tylko z Wrocławia, ale także posiada hub produkcyjny i dystrybucyjny w położonej niedaleko Legnicy.

Z okazji rozbudowy biura, 9 września firma Gates organizuje uroczyste przecięcie wstęgi, na które zaprosiła wiceprezydenta Wrocławia Jakuba Mazura, wiceprezesa ABSL Macieja Borkowskiego oraz innych przedstawicieli lokalnego biznesu. Obecni będą również dyrektor ds. marketingu firmy Tom Pitstick oraz prezes Gates na region EMEA Josef Parzhuber.

Tagi

Gates 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2