strona główna Nowości rynkowe Nowa linia olejów Petronas Syntium z technologią CoolTech
2022-02-11, ostatnia aktualizacja 2022-02-11 12:38

Nowa linia olejów Petronas Syntium z technologią CoolTech

PLI przeprojektowało opakowania linii Petronas Syntium, wykorzystując w nich o 15% mniej plastiku

Petronas

PLI przeprojektowało opakowania linii Petronas Syntium, wykorzystując w nich o 15% mniej plastiku

Petronas Lubricants International (PLI) wprowadza na rynek nową gamę Petronas Syntium z technologią CoolTech+™, stworzoną z myślą o zwiększaniu wydajności cieplnej, kontrolowaniu rozpraszania ciepła z silnika i zmniejszaniu emisji ze zużycia paliwa przez wymagające, nowoczesne silniki pojazdów osobowych, w tym hybrydowe.

Petronas Syntium dają niemal 40% silniejszą ochronę przed zużyciem krytycznych części niż poprzednie generacje produktu, skupiając się na najbardziej narażonych na wysokie temperatury strefach w silniku. Zapobiega to gromadzeniu się osadów, wydłuża żywotność części i obniża koszty konserwacji. Dzięki wyjątkowo mocnym łańcuchom olejowym, nowa gama olejów zapewnia również do 68% wyższą odporność na utlenianie, kontrolując osady, opóźniając gęstnienie oleju i utrzymując stabilną warstwę ochronną dla maksymalnej wydajności silnika. Dzięki zdolności do kontrolowania ciepła poprzez zmniejszenie tarcia, technologia CoolTech+™ obniża emisje pojazdów i zużycie paliwa nawet o 3%, minimalizując szkodliwy wpływ jazdy na środowisko i oszczędzając pieniądze kierowców.

Petronas Syntium z technologią CoolTech+™ jest nie tylko olejem najszybszej hybrydy na świecie, ale także wyborem numerem jeden dla utytułowanego zespołu wyścigowego Mercedes-AMG Petronas. Jako ich oficjalny partner technologiczny umożliwia silnikom bolidów Formuły 1 osiągnięcie ponad 50% sprawności cieplnej, co czyni go niezwykle wydajnym silnikiem wyścigowym.

Z okazji największej premiery Petronas 2022 r. PLI przeprojektowało również opakowania całej linii Petronas Syntium, wykorzystując w nich o 15% mniej plastiku.

Tagi

Petronas  PLI  Syntium Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023