strona główna Nowości rynkowe Nowy klucz udarowy Milwaukee
2022-02-28, ostatnia aktualizacja 2022-02-28 15:00

Nowy klucz udarowy Milwaukee

Klucz do zadań związanych z serwisem kół i konserwacją ciężkiego sprzętu

Milwaukee

Klucz do zadań związanych z serwisem kół i konserwacją ciężkiego sprzętu

Najnowszy klucz udarowy Milwaukee® M18 FUEL™ ONEFHIWF1D z wysokim momentem obrotowym zapewnia mobilność i wydajność w najbardziej wymagających zastosowaniach. Mocą dorównuje urządzeniom pneumatycznym, sieciowym oraz spalinowym. Został zaprojektowany z myślą o zadaniach związanych z serwisem kół, naprawą pojazdów, konserwacją ciężkiego sprzętu i specjalistycznymi pracami.

Urządzenie zapewnia moment zrywający 2711 Nm, dzięki czemu możliwa jest praca na śrubach o średnicy aż do M42. Maksymalny moment dokręcania to 2576 Nm. Czterostopniowy silnik Drive Control™ pozwala użytkownikowi zmaksymalizować wydajność i dopasować zastosowanie klucza, dzięki zmianie ustawień prędkości oraz momentu obrotowego. Wbudowany czujnik liczący uderzenia zwiększa powtarzalność wybranego momentu obrotowego.

Klucz jest wyposażony w system One-Key™, dzięki któremu możliwe jest włączenie specjalnego trybu pracy przy nakrętkach mocujących. Dzięki niemu narzędzie jest automatycznie wyłączane, gdy osiągnie wartości momentu obrotowego z zakresu 475 Nm - 610 Nm, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu nakrętek mocujących. One-Key™ daje też dostęp do aplikacji, dzięki której możliwe jest wprowadzenie własnych ustawień, aby maksymalnie dopasować urządzenie do zadania lub własnych preferencji. Umożliwia także kontrolowanie pracy oraz śledzenie i blokowanie urządzeń Milwaukee® w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Rękojeść D, zdejmowany i regulowany pod kątem uchwyt boczny 360° oraz długie wrzeciono gwarantują, że praca kluczem jest pewna i wygodna. Pozwalają też użytkownikowi na łatwiejsze wykonywanie zadań w trudno dostępnych miejscach. Klucz jest wyposażony w trzy wydajne diody LED, które dobrze oświetlają miejsce pracy. W modelu wprowadzono także opatentowany system izolacji akumulatora, który zapobiega uszkodzeniom ogniw i zapewnia stałe połączenie między akumulatorem a narzędziem podczas użytkowania.

Nowy klucz udarowy 1” z rękojeścią D, wydłużonym wrzecionem i wysokim momentem obrotowym łączy w sobie trzy wyjątkowe innowacje:

  • silnik Powerstate™ – zapewnia większy moment obrotowy, potrzebny na przykład do usuwania zardzewiałych i przekręconych nakrętek kół,
  • oprogramowanie Redlink Plus™ – gwarantuje maksymalną wydajność i chroni narzędzie przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem,
  • akumulatory M18™ Redlithium™ – zapewniona jest wysoka wydajność i długa praca na jednym ładowaniu; elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami dostępnymi w systemie M18™.

 Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2